Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Piękne 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z oddzielną kuchnią na wrocławskim Nowym Dworze przy ul. Rogowskiej

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękne i słoneczne 3 pokoje z oddzielną kuchnią na wrocławskim Nowym Dworze przy ul. Rogowskiej

Mieszkanie o łącznej powierzchni ponad 82 m2 znajduje się w niskim 4-piętrowym budynku o odnowionej elewacji i składa się z przestronnego salonu, dużej oddzielnej kuchni z jadalnią, sypialni małżeńskiej, drugiej sypialni (mogącej także pełnić funkcję gabinetu czy pokoju dziecka), łazienki, toalety i korytarza. Do mieszkania przynależy balkon i pojemna komórka lokatorska o powierzchni 6 m2. Dwustronna ekspozycja gwarantuje świetne doświetlenie. Mieszkanie jest po kompleksowym remoncie. Wykończone w wysokim standardzie, umeblowane i gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Pełne nowe wyposażenie, m.in. wysokiej wydajności klimatyzacja split marki LG czy smart TV Sharp 70 cali.

Budynek zlokalizowany w dobrze skomunikowanym miejscu. Za budynkiem znajduje się przystanek nowej linii tramwajowej jadącej bezpośrednio do centrum, m.in. przez przystanki pl. Jana Pawła II, Galeria Dominikańska, pl. Grunwaldzki, Dworzec Główny

Nowy Dwór to jedna z największych dzielnic mieszkaniowych Wrocławia, o dobrze rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej, sąsiedztwie AOW i bogatej ofercie handlowo-usługowej m.in. Wrocław Fashion Outlet. Nie brakuje tu także terenów rekreacyjnych jak Park Tysiąclecia.

Cena 789000 PLN

Wszystkie osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 19037
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
82 m2
Sypialnie
2
Łazienki
1
Od centrum
6km
Piętro
4
Czynsz
950 PLN
Data aktualizacji
19-10-2023
Klimatyzacja
Balkon
Telewizja kablowa
Internet

Koszty

Ref: 19037
Cena
789 000 PLN
Cena/m2
9 622 PLN

Cena 789000 PLN

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik po dzielnicy Fabryczna

Fabryczna - spokojny podmiejski charakter dzielnicy w industrialnym otoczeniu

Fabryczna położona jest w zachodniej części miasta, po lewej (południowej) stronie Odry.

Fabryczna położona jest w zachodniej części miasta, po lewej (południowej) stronie Odry.