Loading...

Usługa najmu korporacyjnego dostosowana do firm i korporacji we Wrocławiu

Jeśli pracujesz dla dużej firmy i potrzebujesz pomocy w najmie mieszkania dla siebie lub swojego zespołu - jesteśmy gotowi, by pomóc.

Hamilton May Wrocław oferuje usługi pośrednictwa w najmie dla pracowników dużych firm i korporacji, mające na celu pomoc pracownikom w pozyskiwaniu nieruchomości na wynajem.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko jednego mieszkania na własne potrzeby, czy organizujesz przeprowadzkę zespołu ludzi, mamy dopasowane rozwiązania. Dysponujemy bazą nieruchomości właścicieli prywatnych, a także współpracujemy z funduszami inwestycyjnymi i możemy ​zaproponować całe pakiety mieszkań na wynajem we Wrocławiu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w najmie znamy specyfikę umów B2C i B2B. Wielu naszych kluczowych klientów to międzynarodowe korporacje, dlatego pracujemy na dwujęzycznych umowach, aby ułatwić transakcje między klientami różnych narodowości.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.