Loading...

Mieszkania na sprzedaż, Wrocław Krzyki

Krzyki

Dzielnica, która w szerokim ujęciu rozciąga się wokół parków Południowego, Wschodniego i Skowroniego, obejmując liczne mniejsze dzielnice i osiedla, mieszczące się w południowo-wschodniej części miasta. Częściej jednak pod pojęciem Krzyki rozumie się osiedle Krzyki-Partynice, którego południowa granica jest również administracyjną granicą miasta.

Krzyki - atrakcje w okolicy

Na Krzykach znajdziemy obiekty rodzinnej rozrywki, w tym Aquapark Wrocław ze zjeżdżalniami wodnymi i kino. W galeriach handlowych Sky Tower, Ferio Gaj i Centrum Handlowe Krzyki można zrobić zakupy w sklepach popularnych marek. W Sky Tower punktem często odwiedzanym przez turystów jest taras widokowy, z którego można zobaczyć panoramę Wrocławia. Mówiąc o atrakcjach na Krzykach należy wspomnieć o Starym Cmentarzu Żydowskim oraz zachwycającym, zabytkowym Torze Wyścigów Konnych, na którym odbywają się, poza wyścigami, duże eventy, koncerty i wydarzenia kulturalne.

Krzyki - nieruchomości na sprzedaż

Popularne inwestycje, w których dostępne są mieszkania na sprzedaż o podwyższonym standardzie w dzielnicy Krzyki to Nowe Centrum Południowe i Drukarska 56, natomiast apartamenty w segmencie premium dostępne są do sprzedaży w drapaczu chmur Sky Tower. Skontaktuj się z nami i poznaj pełną listę inwestycji, w których czekają dostepne apartamenty na sprzedaż na Krzykach