Loading...

Mieszkania dwupokojowe na wynajem w Wrocławiu

Rynek najmu we Wrocławiu zdominowany jest przez mieszkania dwupokojowe. Mieszkania z jedną sypialnią i salonem na wynajem są najczęściej wybierane przed najemców.

Dwupokojowe mieszkania na wynajem we Wrocławiu

Tzw. "dwa pokoje" można znaleźć zarówno w nowych apartamentowcach, blokach z lat powojennych i w historycznych kamienicach. Właściciele domów dzielą niekiedy swoje nieruchomości na osobne, dwupokojowe segmenty, które mogą dzięki temu łatwo i zyskownie wynająć.

Typowe nowoczesne mieszkanie dwupokojowe ma 30-40 metrów kwadratowych. Najczęściej mamy wówczas do czynienia z niewielką sypialnią oraz osobnym salonem połączonym z aneksem kuchennym. Salon pełni funkcję miejsca, w którym można spędzać czas i pracować w ciągu dnia. Jeśli dysponujemy większym mieszkaniem, to w salonie na pewno znajdzie się też wygodne miejsce do przyjmowania gości - z zaaranżowaną sofą, fotelami czy stolikiem kawowym.

Starsze budownictwo, na przykład bloki z lat 60-tych oferują często większe metraże, nawet ponad 50 metrów. Najczęściej projektowano wtedy mieszkania w taki sposób, aby zmieścić w nim jeden duży pokój (często pełnił funkcję sypialni rodziców) oraz drugi mały (zwykle sypialnia dla dzieci). Osobno, jako wydzielone pomieszczenie, aranżowania była kuchnia. Mimo dużego metrażu całego mieszkania, kuchnie były często małe i trudno było w nich zorganizować jadalnię.

Wybór mieszkań dwupokojowych na wynajem w Hamilton May

W ofercie Hamilton May zawsze można znaleźć wybór atrakcyjnych dwupokojowych mieszkań na wynajem. Skontaktuj się z nami i skorzystać z pomocy doświadczonych agentów nieruchomości.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.