Loading...

Mieszkania na sprzedaż - Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska

W ścisłym centrum Wrocławia leży wyspa Kępa Mieszczańska - doszczętnie zniszczona w czasie II wojny światowej architektura, wykorzystywana była jako tło dla patriotycznych kreacji kinowych. Miejsce długo czekało na nowe życie i finalnie przeszło spektakularną metamorfozę, w ramach której dynamicznie zmieniło się z pustkowia w jedną z najbardziej luksusowych i wyjątkowych dzielnic mieszkalnych Wrocławia z zapleczem rekreacyjnym i zielonym parkiem.

Kępa Mieszczańska mieszkania

Na wyspie wybudowanych zostało kilka prestiżowych inwestycji deweloperskich o wysokim standardzie, które w połączeniu z wyjątkową lokalizacją jednoznacznie kojarzą się z prestiżem i luksusem. Nowoczesne apartamentowce powstały m.in. przy ulicy Księcia Witolda, Dmowskiego i Mieszczańskiej.

Kępa Mieszczańska - atuty lokalizacji

Kępa Mieszczańska to dostojne zacisze w centrum miasta, oferujące Stare Miasto na wyciągnięcie ręki oraz mnogość terenów spacerowych i zieleni tuż przy inwestycjach. Udane połączenie tradycji i nowoczesności. Jeśli chcesz kupić lub zaoferować do sprzedaży mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej skontaktuj się z nami.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.