Loading...

Powierzchnie biurowe i komercyjne na wynajem w Wrocławiu

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości.

Skorzystaj z wyszukiwarki, by znaleźć idealną nieruchomość.

Firmy działające we Wrocławiu poszukują biur na wynajem. Z pomocą tym najemcom przychodzi Hamilton May, oferujący szereg lokali biurowych i komercyjnych do wynajęcia. Jeżeli przedstawione tutaj oferty nie spełniają twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami - nasi agenci pomogą w znalezieniu odpowiedniej oferty.

Wynajem biura we Wrocławiu

Najemcy biur we Wrocławiu mogą z reguły wybierać spośród trzech rodzajów nieruchomości. Wiele budynków z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych zostało przystosowanych do potrzeb współczesnych najemców. Zaadaptowano w nich podwieszane sufity, nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne i inne udogodnienia. Zaletą tych budynków jest relatywnie niska cena i z reguły dobrze rozwinięta lokalna infrastruktura.

Kolejnym typem są odrestaurowane kamienice, z reguły na Starym Mieście i w Śródmieściu. Te reprezentatywne lokale zapewniają świetną lokalizację oraz prestiżowy adres, dlatego chętnie sięgają po nie kancelarie prawne czy notarialne. Często są niestety nieprzystosowane do pracy dużych zespołów.

Trzeci typ to biurowce klasy A, gdzie najem najczęściej prowadzi właściciel całego budynku lub jego zarządca, a nie prywatny właściciel lokalu. Chociaż ceny w nowoczesnych biurowcach są wysokie, oferują one cały szereg udogodnień dla nowoczesnego najemcy.

Powierzchnie handlowe i usługowe na wynajem we Wrocławiu

Podobnie jak z biurami, rynek powierzchni handlowych i usługowych jest bardzo podobny. Lokalizacja staje się tutaj jeszcze istotniejsza, ponieważ może decydować o powodzeniu biznesu.

Agenci Hamilton May to eksperci wrocławskiego rynku, dlatego są gotowi pomóc w znalezieniu odpowiedniego lokalu do prowadzenia działalności.