Loading...

Apartamenty typu studio na wynajem w Wrocławiu

Wrocław to miasto, które oferuje ogromny wybór kawalerek i mieszkań typu studio na wynajem długoterminowy. Jeśli szukasz aktualnych i sprawdzonych ofert, to skontaktuj się z nami. Jesteśmy doświadczoną agencją, która pomoże ci znaleźć idealne mieszkanie we Wrocławiu.

Kawalerki na wynajem we Wrocławiu

Typowa kawalerka składa się z niewielkiego przedpokoju oraz pokoju głównego z wydzieloną częścią kuchenną. Niektóre mieszkania typu studio, zamiast aneksu kuchennego, oferują w pełni funkcjonalne, wydzielone kuchnie. Dodatkowym atutem niektórych kawalerek na wynajem jest dostępność balkonów czy schowków lokatorskich.

Kawalerki na wynajem w nowoczesnych apartamentowcach często posiadają wydzieloną część sypialnianą. Wypoczynkowa część głównego pokoju, zwykle wyposażona w sofę, jest oddzielona od części z łóżkiem za pomocą ścianki działowej.

Wynajmij kawalerkę we Wrocławiu z Hamilton May

Hamilton May przyjmuje oferty mieszkań typu studio we wszystkich nowoczesnych apartamentowcach w centrum miasta. Nawet jeśli na naszej stronie nie jesteś w stanie znaleźć mieszkania, które ci odpowiada, nasi agenci mają dostęp do szerokiej gamy mieszkań w segmencie off market. Zadzwoń lub skorzystaj z zakładki kontakt i skorzystaj z pomocy doświadczonych agentów nieruchomości.