Loading...

Mieszkania i domy na wynajem - Wrocław, Biskupin

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości.

Skorzystaj z wyszukiwarki, by znaleźć idealną nieruchomość.

Biskupin

Biskupin to prestiżowa dzielnica Wrocławia, uważana za jedno z najatrakcyjniejszych przedmieść miasta. Biskupin powstał jako modernistyczne osiedle mieszkaniowe. Główne punkty na mapie Biskupina to Hala Stulecia i jedno z najbardziej znanych w Europie ZOO wraz z wielokrotnie nagradzanym Afrykarium.

Podsumowanie rynku najmu na Biskupinie

Biskupin zachwyca przede wszystkim malowniczymi terenami, dlatego przez wielu ludzi jest wskazywane jako miejsce idealne do życia, popularnością cieszą się nieruchomości do wynajęcia, ofert najmu jest jednak niewiele, dlatego interesujące mieszkania do wynajęcia na Biskupinie zwykle szybko są rozchwytywane.

Biskupin - Nieruchomości

Większość zabudowy Biskupina pochodzi z lat międzywojennych. Przeważa zabudowa jednorodzinna, domy wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Na Biskupinie powstają również nowe inwestycje wielorodzinne, wśród nich warte uwagi są apartamenty w Rezydencji Dąbie, kompleks na południowo-wschodniej granicy Biskupina oraz na dalekim wschodnim krańcu Biskupina nowe mieszania z ogrodami i tarasami w inwestycji Bacciarellego 54.