Loading...

Apartamenty typu studio na sprzedaż w Wrocławiu

Ogromna większość mieszkańców Wrocławia wybiera kawalerki. Z tego względu, mieszkania typu studio oraz kawalerki na sprzedaż stanowią ważny element stałej oferty Hamilton May. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym zestawieniem ofert.

Kawalerki na sprzedaż we Wrocławiu

Apartamenty typu studio można znaleźć niemal we wszystkich kompleksach mieszkaniowych na terenie Wrocławia. W przypadku apartamentowców typowo inwestycyjnych, stanowią one nawet większość oferty. Single i pary szczególnie chętnie wybierają kawalerki, co sprawia, że są one równie popularne wśród inwestorów. Szczególnie częstym typem transakcji, w której pośredniczymy jest pomoc w zakupie kawalerki dla dorastającego dziecka, która z czasem na przejść na jego własność.

Kawalerki, mają zwykle bardzo mały przedpokój, osobną łazienkę oraz jeden pokój główny. Kuchnia najczęściej ma formę aneksu kuchennego, lub funkcjonuje jako niewielki, oddzielny pokój. Coraz popularniejsze są kawalerki oddzielające część dzienną od części sypialnianej za pomocą ściany działowej.

Hamilton May dysponuje stałym, szerokim wyborem apartamentów typu studio, ulokowanych głównie w centrum Wrocławia.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.