Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Apartament 4 pokoje w ekskluzywnej rezydencji Apartamenty Racławicka na Krzykach

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować luksusowy apartament w ekskluzywnej rezydencji Apartamenty Racławicka, zlokalizowanej na Krzykach w otoczeniu zieleni i spektakularnej zabudowy willowej.

Apartament o łącznej powierzchni 120 m2 znajduje się na pierwszym piętrze ekskluzywnej rezydencji z 2005 roku i składa się z przestronnego salonu z jadalnią i częściowo zamkniętą kuchnią, dwóch sypialni  oraz gabinetu, mogącego pełnić również funkcję trzeciej sypialni a także łazienki, toalety i przestronnej garderoby. Apartament posiada południowo-wschodnią ekspozycję, gwarantującą pełne doświetlenie dzięki dużej ilości okien. Do apartamentu przynależy balkon oraz podwójne miejsce postojowe w parkingu podziemnym. 

Apartamenty Racławicka to ekskluzywna rezydencja z zaledwie 29 apartamentami jedno i dwupoziomowymi. Obiekt jest wyposażony w klimatyzację, panoramiczne windy, siłownię, saunę oraz klatki schodowe wykończone drewnem, marmurami i elementami metaloplastyki. Na posesji zaprojektowana została stylowa fontanna, a wejście do budynku zostało wyposażone w reprezentacyjne lobby z recepcją concierge, spektakularnymi żyrandolami i skórzaną kanapą dla gości.

Apartament znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy pełnej reprezentacyjnych zabytkowych jak i nowoczesnych willi, wśród zieleni i niedaleko parków Skowroniego i Południowego. Niedaleko stąd do Sky Towera, Aqua Parku i Brytyjskiej Szkoły Międzynarodowej. Borek to wyjątkowa enklawa gwarantująca ciszę, spokój i wypoczynek i bezpośredni dostęp do biznesowego i usługowego centrum Krzyków i Wrocławia.

Cena 2 400 000 PLN + dwa miejsca w parkingu podziemnym 120 000 PLN

Wszystkie osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 18524
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
120 m2
Sypialnie
3
Łazienki
2
Od centrum
3km
Piętro
1
Czynsz
2 700 PLN
Data aktualizacji
16-05-2023
Klimatyzacja
Balkon
Telewizja kablowa
Ogród
Internet
Winda
Ochrona/ dozorca
Parking prywatny

Koszty

Ref: 18524
Cena
2 400 000 PLN
Cena/m2
20 000 PLN

Cena 2 400 000 PLN + dwa miejsca w parkingu podziemnym 120 000 PLN

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Może Cię również zainteresować: