Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Luksusowy apartament z dużym ogrodem w stylowej willi miejskiej na Krzykach

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować luksusowy apartament w stylowej willi miejskiej na Krzykach z własnym tarasem i dużym ogrodem, w otoczeniu zieleni i spektakularnej zabudowy willowej.

Apartament o łącznej powierzchni 104 m2 znajduje się na wysokim parterze stylowej przedwojennej willi miejskiej i składa się z przestronnego salonu z kominkiem o powierzchni niespełna 40 m2, w którym znajduje się wyjście na taras i dalej do ogrodu, oddzielnej kuchni, przestronnej sypialni małżeńskiej mogącej również pełnić dodatkową funkcję gabinetu z oknem na ogród oraz robioną na wymiar solidną szafą na książki, sypialni i pokoju dziecięcego a także sporej widnej łazienki z wanną i prysznicem. Spora przestrzeń w hallu wejściowym daje możliwość lokalizacji obszernych szaf. Apartament posiada południowo-wschodnio-zachodnią ekspozycję i został pieczołowicie zaprojektowany pod kątem nasłonecznienia, dodatkowo gwarantowanego dzięki dużej ilości i powierzchni okien. Do apartamentu przynależy piwnica o powierzchni około 20 m2, w której znajduje się min. sauna, pralnia i winiarnia, a także dwustanowiskowy garaż o powierzchni około 27 m2. Niewątpliwym atutem apartamentu jest przepiękny taraz z kolumnami i ogród o południowej ekspozycji i bogatej dobrze utrzymanej roślinności.

Kameralna przedwojenna willa miejska z 1922 roku, posiadająca 2 kondygnacje oraz użytkowe poddasze, o stylowej oszczędnie zdobionej elewacji.

Apartament znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy pełnej reprezentacyjnych zabytkowych jak i nowoczesnych willi, wśród zieleni i niedaleko parków Skowroniego i Południowego. Niedaleko stąd do Sky Towera, Aqua Parku i Brytyjskiej Szkoły Międzynarodowej. Borek to wyjątkowa enklawa gwarantująca ciszę, spokój i wypoczynek i bezpośredni dostęp do biznesowego i usługowego centrum Krzyków i Wrocławia.

Cena 2 089 000 PLN zawiera garaż i komórkę lokatorską

Wszystkie osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 19020
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
104 m2
Sypialnie
2
Łazienki
1
Od centrum
4km
Piętro
1
Czynsz
1 200 PLN
Niedawna aktualizacja
23-11-2023
Telewizja kablowa
Ogród
Internet
Schowek
Parking prywatny

Koszty

Ref: 19020
Cena
2 089 000 PLN
Cena/m2
20 040 PLN

Cena 2 089 000 PLN zawiera garaż i komórkę lokatorską

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik po dzielnicy Krzyki

Krzyki - różnorodna dzielnica od przedwojennych kamienic po nowe bloki

Krzyki to lokalna nazwa dla dzielnic, które mieszczą się w południowo-wschodniej części Wrocławia.

Krzyki to lokalna nazwa dla dzielnic, które mieszczą się w południowo-wschodniej części Wrocławia.