Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Elegancki i stylowy penthouse 80m2 | 4 pokoje | 2 łazeinki | taras | klimatyzacja

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować luksusowo wykończone i umeblowane w wysokim standardzie 4 pokojowe mieszkanie z tarasem, ogrzewaniem podłogowym sterowanym wi-fi i klimatyzacją

Eleganckie mieszkanie w prestiżowym budynku "Stary Młyn Różanka", zlokalizowane na czwartym piętrze z windą. Wyjątkowo zaprojektowane, składa się z salonu z aneksem kuchennym i tarasem, sypialni z prywatną łazienką, pokoju, gabinetu, łazienki oraz garderoby. Wysoki standard wykończenia obejmuje drewnianą podłogę, inteligentne ogrzewanie podłogowe, meble na wymiar, starannie zaprojektowaną przestrzeń przez architekta oraz klimatyzację. Dodatkowo oferuje przestronną komórkę lokatorską i miejsce parkingowe w cenie. Idealne dla wymagających klientów ceniących komfort i luksus.

Wpisany w 2015 roku do rejestru zabytków Młyn Różanka to kolejny etap wrocławskiej inwestycji Nowe Miasto Różanka, której dodatkowym atutem jest 16 lokali usługowych zlokalizowanych na niższych kondygnacjach budynku oraz w klimatycznej wieży z tarasami. W ofercie znalazły się zarówno lokale o małej, niewiele ponad 45 metrowej powierzchni oraz okazałe 267 metrowe. Dzięki temu całość zyskała nieco bardziej komercyjny oraz miejski charakter, który pozwala na załatwienie spraw w swoim najbliższym sąsiedztwie. Na tym osiedlu, wyjątkowy postindustrialny klimat czuć na każdym kroku.

Dzielnica Różanka jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Wrocławia. Lokalizacja – niecałe 5 km od ścisłego centrum, z dostępem do komunikacji miejskiej, w okolicy, która oferuje dobrze rozwiniętą infrastrukturę i bliskość terenów zielonych. Działają tu liczne szkoły, przedszkola, mniejsze i większe sklepy oraz punkty usługowe. W odległości niecałego kilometra od osiedla są wały nadodrzańskie – idealne miejsce do spacerów, wycieczek rowerowych i spotkań z przyjaciółmi. Chcąc dostać się do centrum możemy skorzystać z licznych połączeń autobusowych i tramwajowych, a także z rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych. Dużym atutem dla zmotoryzowanych jest bliskość ważnych arterii drogowych - ul. Żmigrodzkiej, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, wyjazdu na trasę A8 i S5.

Cena 1497 000.00 PLN 

Osoby zainteresowane zainteresowane prezentacją tego mieszkania zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 19648
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
80 m2
Sypialnie
3
Łazienki
2
Od centrum
4km
Piętro
4
Czynsz
600 PLN
Data aktualizacji
14-11-2023
Klimatyzacja
Balkon
Internet
Winda
Parking prywatny

Koszty

Ref: 19648
Cena
1 497 000 PLN
Cena/m2
18 713 PLN

Cena 1497 000.00 PLN 

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

Elegancki i stylowy penthouse 80m2 | 4 pokoje | 2 łazeinki | taras | klimatyzacja - plan