Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Przestronny i gustownie urządzony apartament 3-pokojowy z dużą słoneczną loggią w nowym budynku blisko Centrum

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny i gustownie urządzony apartament 3 pokoje z przynależną dużą loggią o powierzchni ponad 11 m2 i słonecznej południowo-zachodniej ekspozycji, Zlokalizowany w kameralnym budynku apartamentowym zrealizowanym w 2016 roku przy ul. Komuny Paryskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Podwala i Starego Miasta.

Salon wraz z otwartą kuchnią o powierzchni ponad 30 m2 robi duże wrażenie swoją przestrzenią i świetnym doświetleniem dzięki panoramicznym oknom wyjściowym na loggię. Nowoczesne meble kuchenne i dobrej jakości sprzęt AGD oraz spora przestrzeń w części jadalnej kuchni podkreślają jej praktyczność i funkcjonalność. Dopełnieniem przestrzeni salonu jest przestronna loggia o powierzchni ponad 11 m2, wykończoną deską tarasową i przeszkloną balustradą. Powierzchnia i kształt loggi z jednej strony zapewniają pełną prywatność i intymność jej użytkowników, a z drugiej strony gwarantują świetne nasłonecznienie, czyniąc z loggi idealne miejsce relaksu i wypoczynku.

Obydwie sypialnie charakteryzują się dużą powierzchnią ponad 14 m2 każda, umożliwiając zróżnicowane opcje aranżacyjne. W środkowej sypialni znajduje się również wyjście na loggię. Łazienka także zaskakuje swoją powierzchnią blisko 6 m2, umożliwiając instalację zarówno wanny, jak i odrębnej kabiny prysznicowej. Dopełnieniem przestrzeni wejściowej apartamentu jest przestronny hall wejściowy, w którym zlokalizowana jest szafa wnękowa oraz garderoba o powierzchni blisko 3 m2. Apartament jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga dodatkowych nakładów.

Budynek został zrealizowany w 2016 roku i ma charakter kameralnego budynku apartamentowego, w którym mieści się kilkadziesiąt mieszkań oraz lokale usługowe na parterze.

Lokalizacja przy ul. Komuny Paryskiej to pogranicze wrocławskiej dzielnicy Krzyki i Śródmieście, blisko stad do Placu Dominikanskiego i Starego Miasta. W odległości kilkudziesięciu metrów od budynku znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, gwarantujące szybki dojazd do Centrum i innych dzielnic Wrocławia. W okolicy nie brakuje infrastruktury handlowej i usługowej, w odległości kilkunastu metrów od budynku znajdują się 2 sklepy spożywczo-warzywne i piekarnia oferująca świeże pieczywo. Świetna centralna lokalizacja czyni ten rejon jednym z najbardziej perspektywicznych i dynamicznie rozwijających się punktów na mapie Wrocławia.  

Cena 1 395 000 PLN

Wszystkich zainteresowanych niniejsza oferta zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May

Szczegóły nieruchomości

Ref: 20128
Miasto
Powierzchnia
82 m2
Sypialnie
2
Łazienki
1
Od centrum
2km
Piętro
3
Czynsz
900 PLN
Data aktualizacji
11-04-2024
Balkon
Telewizja kablowa
Internet
Winda

Koszty

Ref: 20128
Cena
1 395 000 PLN
Cena/m2
17 087 PLN

Cena 1 395 000 PLN

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Plan nieruchomości

Przestronny i gustownie urządzony apartament 3-pokojowy z dużą słoneczną loggią w nowym budynku blisko Centrum - plan

Przewodnik po dzielnicy Krzyki

Krzyki - różnorodna dzielnica od przedwojennych kamienic po nowe bloki

Krzyki to lokalna nazwa dla dzielnic, które mieszczą się w południowo-wschodniej części Wrocławia.

Krzyki to lokalna nazwa dla dzielnic, które mieszczą się w południowo-wschodniej części Wrocławia.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.