Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Loft trzy pokoje w Browarach Wrocławskich

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować trzypokojowy loft w zrewitalizowanym budynku Butelkowni, inwestycji Browary Wrocławskie.

Trzypokojowy loft o powierzchni 73.07 metrów kwadratowych mieści się się na II piętrze budynku Butelkowni oraz składa się z 2 sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przestronnego hallu wejściowego.

Browary Wrocławskie to zrewitalizowany pod okiem konserwatora zabytków obszar dawnego Browaru Piastowskiego. Nazwy budynków atrakcyjne i nawiązują do procesów prowadzonej w tym miejscu produkcji. 4 budynki wpisane są do rejestru zabytków, to Leżakownia, Butelkownia, Stara Stajnia oraz historyczna brama, natomiast całe osiedle składa się z aż czternastu budynków - części zrewitalizowanych, w których odnajdziemy loftowe apartamenty oraz kolejne nowo wybudowane, nowoczesne apartamentowce. W zależności od indywidualnych preferencji inwestycja spełni zarówno oczekiwania osób poszukujących spokoju, jak i tych, którzy lubią życie w centrum wydarzeń. Mieszkania w Browarach Wrocławskich charakteryzują się przemyślanym rozkładem i różnorodnym metrażem. Obiekt bazuje na historii, ale tworzony jest w duchu nowoczesności. Niepowtarzalnego loftowego klimatu nadaje inwestycji zachowana i odrestaurowana stara elewacja oraz wysokie apartamenty do 2,90m, stwarzające możliwość oryginalnego zaaranżowania wnętrz. Poza lokalami mieszkalnymi, osiedle oferuje różnorodne lokale handlowe i usługowe, supermarket, gastronomię z ogródkami piwnymi, co wpisuje inwestycję na listę projektów typu mixed-used, cieszących się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chillout room to odpowiedź na potrzeby integracji sąsiedzkiej - miejsce spotkań sprzyjające poznawaniu się i realizowaniu wspólnych projektów, blisko domu, a jednak poza jego zaciszem.

Poszukujący nieruchomości inwestycyjnych docenią doskonałą lokalizację Browarów, która idealnie łączy bliskość tętniącego życiem miasta i nadodrzańskich terenów rekreacyjnych. Mieszkania we Wrocławiu przy Jedności Narodowej to inwestycja ciesząca się dużym zainteresowaniem najemców. Osiedle zlokalizowane jest u zbiegu dzielnic Ołbin, Nadodrze i Kleczków - przy Mostach Warszawskich nad Odrą. Dojazd komunikacją miejską do Rynku lub placu Grunwaldzkiego zajmuje zaledwie 15 minut.

Cena loftu wynosi 959 044 PLN

Zainteresowanych niniejszą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 18262
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
73 m2
Sypialnie
2
Łazienki
1
Od centrum
3km
Piętro
2
Czynsz
900 PLN
Data aktualizacji
10-05-2023
Klimatyzacja
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Ochrona/ dozorca
Parking prywatny

Koszty

Ref: 18262
Cena
959 044 PLN
Cena/m2
13 125 PLN

Cena loftu wynosi 959 044 PLN

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

Loft trzy pokoje w Browarach Wrocławskich - plan

Przewodnik po dzielnicy Śródmieście

Śródmieście - centrum rozrywki, edukacji i biznesu

Śródmieście, graniczące z pięknym Ostrowiem Tumskim z jednej strony i malowniczym zoo z drugiej, ma dynamikę, której nie można się oprzeć.

Śródmieście, graniczące z pięknym Ostrowiem Tumskim z jednej strony i malowniczym zoo z drugiej, ma dynamikę, której nie można się oprzeć.

Browary Wrocławskie

City: Wrocław Street: Jedności Narodowej Region: Śródmieście Level: 8 Status: existing Number of units: 1000 Price on application Rental price from: null Avg. rental price/m2: null
City: Wrocław Street: Jedności Narodowej Region: Śródmieście Level: 8 Status: existing Number of units: 1000 Price on application Rental price from: null Avg. rental price/m2: null

Browary Wrocławskie - budynek Browary Wrocławskie to zrewitalizowany pod okiem konserwatora zabytków obszar dawnego Browaru Piastowskiego. Nazwy budynków atrakcyjne i nawiązują do procesów prowadzonej w tym miejscu produkcji. 4 budynki wpisane są do rejestru zabytków, to Leżakownia, Butelkownia, Stara Stajnia oraz historyczna brama, natomiast całe osiedle składa się z aż ...

Może Cię również zainteresować: