Loading...

Penthousy i mieszkania luksusowe na sprzedaż w centrum Krakowa

Luksusowe apartamenty i penthousy w Krakowie

Prezentujemy mieszkania o najwyższym standardzie, luksusowe apartamenty i penthousy w centrum Krakowa. Znajdują się one w nowych inwestycjach lub w odrestaurowanych kamienicach na wysokich piętrach, posiadają balkon lub taras i wyróżniają się atrakcyjną lokalizacją. Budynki są zwykle wyposażone w windę oraz mają dostęp do podziemnego parkingu dla mieszkańców.

Jesteśmy profesjonalną agencją nieruchomości premium - posiadamy ponad 18 lat doświadczenia. Szczegółowo znamy krakowski rynek luksusowych nieruchomości i chętnie doradzamy w wyborze wyjątkowego lokum. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szerszej informacji na temat apartamentów typu penthouse oraz innych ekskluzywnych mieszkań na sprzedaż dla najbardziej wymagających klientów w Krakowie.

Apartament typu penthouse - czym się charakteryzuje?

Penthouse to luksusowy apartament, który wyróżnia się poniższymi cechami:
  • Położenie na szczycie budynku.
  • Wysoki standard wykończenia.
  • Duża powierzchnia lokalu.
  • Przestronny taras ze wspaniałym widokiem.
  • Lokalizacja w prestiżowych dzielnicach miasta.
  • Dwupoziomowa kondygnacja.

  • Biorąc pod uwagę udogodnienia jakie oferuje apartament typu penthouse, nic dziwnego, że wartość takich mieszkań jest często liczona w mln zł. Metr kwadratowy powierzchni może kosztować nawet 60 tys. zł.

    Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.