Loading...

Apartamenty na wynajem - Zwierzyniec, Kraków

Apartamenty na wynajem - Kraków, Zwierzyniec

Hamilton May ma przyjemność przedstawić swoim klientom wybór wysokiej jakości apartamentów dostępnych na wynajem w rejonie Zwierzyńca. Zapraszamy do zapoznania się z listą aktualnie dostępnych ofert.


Rynek wynajmu mieszkań w dzielnicy Zwierzyniec

Zwierzyniec jest obszarem Krakowa cieszącym się dużą popularnością - szczególnie ta jego część leżąca najbliżej centrum. Obszar ten jest ceniony przez nabywców z uwagi na wysoki standard budownictwa oraz bliskość Starego Miasta i autostrady A4, jak również i piękną okolicę. Ceny wynajmu mieszkań we współczesnych inwestycjach reprezentujących wysoki standard, leżących w pobliżu centrum należą do jednych z najwyższych w Krakowie. Oddalając się od centrum - kierując się na północny zachód - zdominowany przez niską zabudowę mieszkaniową - ceny lokali ulegają spadkowi.


Nieruchomości w Zwierzyńcu

Obszar Zwierzyńca charakteryzuje się zróżnicowanym typem zabudowy. Okolice Salwatora stanowią historyczną część centralnego obszaru Krakowa - mieszczą się tam liczne malownicze uliczki oraz stare kamienice, przeplatające się z nowymi apartamentowcami. W pobliżu znajduje się Wola Justowska - przez wielu uważana za najbardziej pożądany i prestiżowy obszar Krakowa. Pośród starszych domów oraz współcześnie wzniesionych willi, ulokowana jest tam niewielka liczba kameralnych apartamentowców. Budynki te, to najczęściej małe kompleksy mieszkaniowe cechujące się niską zabudową (3-4 piętra), otoczone niewielkimi obszarami zielonymi. Mieszkańcy Zwierzyńca na ogół nie uskarżają się na powszechne w Krakowie problemy parkingowe.