Loading...

Apartamenty Na Wynajem - Grzegórzki, Kraków - Hamilton May

Hamilton May specjalizując się w nieruchomościach o wysokim standardzie, ma przyjemność przedstawić najlepszej jakości oferty wynajmu apartamentów w rejonie Grzegórzek.


Rynek wynajmu na Grzegórzkach

Z uwagi na bardzo korzystne położenie, Grzegórzki są niezwykle popularne wśród nabywców mieszkań w Krakowie, przez co ceny lokali o wysokim standardzie przekraczają Krakowską średnią, jednak zawsze zależne są od konkretnej lokalizacji, jak również stanu budynku oraz standardu wykończenia lokalu.

Grzegórzki przyciągają wielu najemców, począwszy od studentów, przez rodziny, na pracownikach wykwalifikowanych skończywszy.

Ceny najmu zmieniają się w ciągu roku - szczytowy ruch występuje zazwyczaj we wrześniu. Z tego powodu zapraszamy do zapoznania się z aktualną listą nieruchomości w celu poznania ich dostępności, szczegółów oraz najbardziej aktualnych cen.


Nieruchomości na Grzegórzkach

Dzielnica Grzegórzki składa się z kilku znanych mieszkańcom Krakowa osiedli; warto tu szczególnie wymienić Dąbie, Olszę (częściowo leżącą na terenie Prądnika Czerwonego), jak również osiedla Oficerskie i Wesołą.

Grzegórzki oferują nabywcom nieruchomości dobry wybór lokali - od starszych bloków i kamienic (obszar bliżej centrum), po współczesne inwestycje oraz nieruchomości po renowacji w innych częściach dzielnicy.

Wymienione wcześniej osiedla Olsza oraz Osiedle Oficerskie, postrzegane są jako bardzo atrakcyjny obszar Krakowa, a to z uwagi na kameralne budownictwo oraz obecność drzew i obszarów zielonych.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.