Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na Woli Justowskiej

Hamilton May prezentuje mieszkanie o powierzchni 50 m2 z prywatnym ogródkiem, położone na parterze kameralnego budynku w zielonej części Woli Justowskiej w Krakowie.

Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz bezpośrednim wyjściem z salonu do ogrodu, co zapewnia wygodę codziennego życia i dodatkową przestrzeń do relaksu.

Mieszkanie może zostać umeblowane przez właściciela. 

Opis nieruchomości

Mieszkanie położone jest na parterze i posiada prywatny ogródek.

W jego skład wchodzi:

  • przestronny salon z aneksem kuchennym, z którego prowadzi bezpośrednie wyjście do ogrodu,
  • oddzielna sypialnia,
  • łazienka wyposażona w wannę i prysznic oraz pralkę i suszarkę.

Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia komfort codziennego użytkowania oraz wygodną przestrzeń do wypoczynku.

Budynek

Budynek to kameralny, trzypiętrowy apartamentowiec, utrzymany w nowoczesnej stylistyce i wpisujący się w niską zabudowę dzielnicy Zwierzyniec. Znajdują się w nim mieszkania o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach, odpowiednie zarówno dla singli, jak i rodzin.

Budynek położony jest na ogrodzonym, spokojnym terenie, z dostępem do miejsc parkingowych przy nieruchomości. Całość jest zadbana i ma kameralny charakter.

Lokalizacja

Mieszkanie położone jest w prestiżowej i zielonej dzielnicy Zwierzyniec w Kraków. To spokojna okolica z niską zabudową, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i spacerowych.

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, a jednocześnie gwarantuje ciszę i kameralny charakter otoczenia.

Koszty

Cena 3700 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (490 PLN) + media (200 PLN) zawiera 2 miejsca parkingowe zewnętrzne + opcjonalnie Internet (100 PLN)

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May

Szczegóły nieruchomości

Ref: 22828
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
50 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
5km
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Niedawna aktualizacja
25-02-2026
Balkon
Ogród
Internet
Przyjazne dla zwierząt
Parking prywatny

Koszty

Ref: 22828
Cena za miesiąc
3 700 PLN
Cena za/m2
74 PLN

Cena 3700 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (490 PLN) + media (200 PLN) zawiera 2 miejsca parkingowe zewnętrzne + opcjonalnie Internet (100 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Może Cię również zainteresować:

Zaakceptuj ciasteczka

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.