Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Luksusowy, unikatowy penthouse z tarasem oraz dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym na Zabłociu

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny, jednopoziomowy apartament z tarasem oraz dwoma miejscami w garażu podziemnym w nowoczesnej inwestycji Orion przy ul. Przemysłowej w dzielnicy Zabłocie.

Opis nieruchomości

Penthouse ma powierzchni ok. 173 m2, jest usytuowany na ostatniej kondygnacji, a wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie. Apartament składa się z przestronnego salonu z kominkiem z wyjściem na cichy, intymny taras o powierzchni ok. 20 m2, osobnej kuchni, trzech sypialni, dwóch łazienek, osobnej toalety, dużej garderoby, pomieszczenia gospodarczego oraz przedpokoju. Lokal jest wykończony w bardzo wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Apartament jest wyposażony w klimatyzację. Do apartamentu przynależy pięknie zagospodarowany taras oraz 2 balkonyDo mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska o pow. 2,88 m2.

Budynek

Apartamentowiec Orion został wybudowany w 2011. Jest to nowoczesna inwestycja z cichobieżnymi windami i parkingiem podziemnym. Ogrzewanie miejskie.

Lokalizacja

Inwestycja Orion zlokalizowana jest w historycznej pofabrycznej dzielnicy, jaką jest Zabłocie, nad brzegiem Wisły, naprzeciw malowniczego Kazimierza – co czyni ją jeszcze bardziej wartościową. Na Zabłociu powstało również Muzeum Pamięci poświęcone historii krakowskich Żydów, a zaledwie kilka kroków dalej przy znanej fabryce Schindlera swoją działalność prowadzi Muzeum Sztuki Współczesnej i Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora „Cricoteka”. Ta doskonała lokalizacja w połączeniu z ciekawą historią wzbudziła zainteresowanie inwestorów, którzy dostrzegli potencjał dzielnicy i zaczęli w nią inwestować, powoli przeistaczając w pełną energii, nowoczesna dzielnicę mieszkaniową. Bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna, pozwalająca dostać się w każdy zakątek Krakowa, w niecałe 10 min tramwajem dotrzemy na Stare Miasto, sąsiedztwo słynnego centrum Galerii Kazimierz oraz kinowego kompleksu jest kolejnym bardzo dużym atutem tego kompleksu.

Koszty

Cena 4 100 000 PLN + opcjonalnie dwa miejsca w parkingu podziemnym (200 000 PLN ) + komórka lokatorska (50 000 PLN )

W celu obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 23182
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
173 m2
Sypialnie
3
Łazienki
3
Od centrum
2km
Piętro
7
Czynsz
2 958 PLN
Liczba pięter
7
Niedawna aktualizacja
28-05-2026
Klimatyzacja
Balkon
Internet
Winda
Ochrona/ dozorca
Schowek
Parking prywatny

Koszty

Ref: 23182
Cena
4 100 000 PLN
Cena/m2
23 713 PLN

Cena 4 100 000 PLN + opcjonalnie dwa miejsca w parkingu podziemnym (200 000 PLN ) + komórka lokatorska (50 000 PLN )

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Przewodnik po dzielnicy Zabłocie

Zabłocie - nowoczesne postindustrialne miasto

Ambitny projekt mieszkalny, zorganizowany wokół słynnej fabryki Schindlera oraz znakomitego muzeum sztuki nowoczesnej - na pofabrycznych przestrzeniach przemysłowej dzielnicy.

Ambitny projekt mieszkalny, zorganizowany wokół słynnej fabryki Schindlera oraz znakomitego muzeum sztuki nowoczesnej - na pofabrycznych przestrzeniach przemysłowej dzielnicy.

Może Cię również zainteresować:

Zaakceptuj ciasteczka

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.