Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Funkcjonalny apartament 3 pokoje obok Olimpia Port

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny i przestronny trzypokojowy apartament zlokalizowany w pobliżu osiedla Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach.

Trzypokojowy apartament o powierzchni 50 metrów kwadratowych mieści się na pierwszym piętrze kameralnego 3-piętrowego budynku z 2018 roku mieszczącego około 20 mieszkań oraz składa się z przestronnego salonu połączonego z otwartą kuchnią, dużej sypialni małżeńskiej, pokoju dla dziecka i łazienki. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w nowoczesny sprzęt AGD firmy Siemens oraz Bosch. Do mieszkania przynależy balkon oraz duże miejsce postojowe w garażu podziemnym, mogące pomieścić dwa samochody.

Kameralny trzypiętrowy budynek z 2018 roku wyposażony w podziemną halę garażową i parking zewnętrzny.

Lokalizacja oferuje w bezpośrednim sąsiedztwie min. Galeria Swoja (z LIDL) oraz punktami usługowymi (fryzjer, kosmetyczka, poczta). W sąsiedztwie znajduje się przedszkole, szkoła, przychodnia, apteka, piekarnia, restauracje, kawiarnie. Okolica obfituje w tereny rekreacyjne min.: Park Czarnej Wody, Nadodrzański Bulwar spacerowo-rowerowy, Las Wojnowski, Las Strachociński, Park Szczytnicki, ZOO, basen i stadion Olimpijski Komunikacja: przystanek 30 m - autobus 115, 118, 259, 5 km do pl. Grunwaldzkiego/ Pasaż Grunwaldzki -7 min. samochodem, do CH Korona 5 min. samochodem,

Cena 3600 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (450 PLN) + media (200 PLN) + opcjonalnie dwa miejsca w parkingu podziemnym (250 PLN ) + opcjonalnie Internet i TV (50 PLN)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May

Szczegóły nieruchomości

Ref: 19196
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
50 m2
Sypialnie
2
Łazienki
1
Od centrum
7km
Piętro
1
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Data aktualizacji
18-04-2024
Balkon
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Parking prywatny

Koszty

Ref: 19196
Cena za miesiąc
3 600 PLN
constant.rent per m2/m2
72 PLN

Cena 3600 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (450 PLN) + media (200 PLN) + opcjonalnie dwa miejsca w parkingu podziemnym (250 PLN ) + opcjonalnie Internet i TV (50 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Może Cię również zainteresować:

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.