Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Nowoczesny 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Centreville – Wrocław

Hamilton May prezentuje komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 61,38 m², położony na 3. piętrze prestiżowej inwestycji Centreville przy ul. Śrutowej we Wrocławiu. Mieszkanie wykończone zostało w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal, przy użyciu materiałów klasy premium.

Opis nieruchomości

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • Ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu
  • Klimatyzacja
  • Sprzęty AGD z funkcją SMART
  • Wysokość pomieszczeń – 2,8 m
  • Jasne, przestronne wnętrza
  • Balkon od strony wewnętrznego dziedzińca
  • Miejsce postojowe w garażu podziemnym
  • Wykończenie w standardzie premium – użyto wysokiej klasy materiałów, takich jak armatura Villeroy & Boch, kamienne blaty oraz zabudowy wykonane na wymiar przez stolarza

Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z wyjściem na balkon, gabinet, dwie łazienki z prysznicami walk-in oraz przedpokój.

Budynek

Building Centreville to nowoczesny budynek mieszkalny zaprojektowany przez Maćków Pracownia Projektowa, zlokalizowany przy ulicach Drobnera i Śrutowej we Wrocławiu. Inwestycja wyróżnia się elewacją z cegły klinkierowej, dużymi drewnianymi oknami oraz eleganckimi częściami wspólnymi, w tym reprezentacyjnym lobby. Budynek obejmuje 69 apartamentów, lokale usługowe oraz garaż podziemny, a jego realizacja stanowi przykład nowoczesnej rewitalizacji miejskiej tkanki (2021).

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w samym sercu Wrocławia. To lokalizacja, która łączy spokój historycznej części Nadodrza z bezpośrednią bliskością centrum. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się: Rynek i Ostrów Tumski, liczne restauracje, kawiarnie i butiki, tereny spacerowe nad Odrą, przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniające doskonałą komunikację z całym miastem. To miejsce idealne zarówno do komfortowego życia, jak i inwestycji pod wynajem.

Koszty

Cena 6000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (800 PLN) + media (200 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym + opcjonalnie Internet (60 PLN)

Elegancki apartament w prestiżowej inwestycji Centreville to idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard, doskonałą lokalizację i ponadczasową architekturę. Zapraszamy do kontaktu z Hamilton May w celu uzyskania szczegółowych informacji i umówienia prezentacji nieruchomości.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 23212
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
61 m2
Od centrum
1km
Piętro
3
Liczba pięter
6
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Dostępne od:
17 Maja 2026
Niedawna aktualizacja
11-05-2026
Klimatyzacja
Balkon
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Parking prywatny

Koszty

Ref: 23212
Cena za miesiąc
6 000 PLN
Cena za/m2
98 PLN

Plan nieruchomości

Nowoczesny 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Centreville – Wrocław - plan

Przewodnik po dzielnicy Śródmieście

Śródmieście - centrum rozrywki, edukacji i biznesu

Śródmieście, graniczące z pięknym Ostrowiem Tumskim z jednej strony i malowniczym zoo z drugiej, ma dynamikę, której nie można się oprzeć.

Zaakceptuj ciasteczka