Nowowczesne 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem i miejscem garażowym w inwestycji Apartamenty Novum - Rakowicka, Kraków - for-rental, ref. 14565 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowowczesne 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem i miejscem garażowym w inwestycji Apartamenty Novum


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje nowocześnie zaaranżowany apartament zlokalizowany na osiedlu Apartamenty Novum II w Krakowie przy ul. Rakowickiej. Mieszkanie znajduje się na 5 (najwyższym) piętrze budynku z podziemnym garażem i windą. Zarówno ochrona, jak i strefa recepcyjna funkcjonują całodobowo.

Apartament o powierzchni 50 m ², wyposażony w klimatyzację, składa się z: przedpokoju, salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, gabinetu oraz łazienki z wanną. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie. Meble do przedpokoju, salonu, kuchni oraz łazienki zostały wykonane na zamówienie, co czyni je nie tylko estetycznymi, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalnymi. Przedpokój jest zabudowany szafkami na buty, schowkami na podręczne rzeczy oraz wieszakami na wierzchnią odzież. Kuchnia została wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD: kuchenkę indukcyjną, piekarnik elektryczny, mikrofalówkę i zmywarkę. W salonie zamontowano 55 - - calowy smart TV (reagujący na polecenia głosowe). W sypialni znajduje się dodatkowy telewizor oraz wygodne łóżko o wymiarach 160 × 200 cm. Gabinet jest zabudowany praktycznymi szafami i regałami na książki, a w jego centralnym punkcie postawiono funkcjonalne biurko oraz wygodne krzesło. W łazience oprócz praktycznych mebli jest nowoczesna pralka z funkcją quick drive oraz wanna z natryskiem. Do mieszkania przynależy duży balkon typu loggia. Niewątpliwym atutem lokalu jest nowoczesne energooszczędne oświetlenie, które czyni mieszkanie dobrze doświetlonym.

Inwestycja Apartamenty Novum cieszy się dużym powodzeniem ze względu na nowoczesną bryłę, estetykę projektu oraz wysoką jakość wykończenia. Wejścia do klatek zaprojektowano z wewnętrznych dziedzińców a nie z ulicy. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców w każdym z kwartałów przewidziano odrębną strefę recepcyjną. Do dyspozycji mieszkańców pozostają zaaranżowane zielenią tereny wspólne z alejkami i ławeczkami, dziedziniec z oczkami wodnymi oraz dwa place zabaw.

Apartamenty NOVUM to niedawno oddana inwestycja zlokalizowana w samym centrum Krakowa przy ul. Rakowickiej. Apartament znajduje się w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Galerii Krakowskiej. Bliskość komunikacji miejskiej powoduje, że jest to wyjątkowo wygodne miejsce do mieszkania.

Cena 2400 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (600 PLN) + media (100 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (200 PLN )

Serdecznie prosimy o kontakt z naszym biurem w przypadku zainteresowania tą ofertą.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14565
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
2 400 PLN
(526 EUR)

cena/M2
48 PLN

Powierzchnia
50m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
5

niedawna aktualizacja
07-04-2020