Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Apartament 3 pokoje na kameralnym osiedlu w Bielanach Wrocławskich

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować trzypokojowy apartament z przestronnym salonem zlokalizowany przy ul. Błękitnej na terenie kameralnego osiedla w Bielanach Wrocławskich.

Trzypokojowy apartament o powierzchni ponad 67.91 metrów kwadratowych mieści się się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2020 roku oraz składa się z przestronnego salonu wraz z aneksem kuchennym, łazienki, przestronnego hallu wejściowego i dwóch obszernych sypialni. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD. Rozkład apartamentu zapewnia doskonałą ustawność i wiele możliwości aranżacyjnych. 

Osiedle przy ul. Błękitnej w Bielanach Wrocławskich powstało w 2020 roku i składa się z kameralnych 2 piętrowych willi miejskich. Na terenie osiedla znajdują się ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe.

Bielany Wrocławskie to jedno z ekonomicznych i przemysłowych centrów aglomeracji wrocławskiej, siedziba parków biznesowych i logistycznych goszczących renomowane międzynarodowe korporacje. Bielany Wrocławskie to nie tylko miejsce pracy, to również atrakcyjne miejsce do życia z dostępem do bogatej infrastruktury handlowej, usługowej i rekreacyjnej.

Cena 4500 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (700 PLN) + media (200 PLN) 

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 19548
Ulica
Powierzchnia
68 m2
Sypialnie
2
Łazienki
1
Od centrum
9km
Piętro
2
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Niedawna aktualizacja
23-11-2023
Balkon
Telewizja kablowa
Internet

Koszty

Ref: 19548
Cena za miesiąc
4 500 PLN
constant.rent per m2/m2
66 PLN

Cena 4500 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (700 PLN) + media (200 PLN) 

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Może Cię również zainteresować: