Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Elegancki loft 2 pokoje z dużym balkonem przy Bulwarze Staromiejskim i Pl. Jana Pawła II

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny i elegancki loft zlokalizowany w zrewitalizowanej zabytkowej zabudowie przy Bulwarze Staromiejskim i Placu Jana Pawła II.

Apartament znajduje się na 2 piętrze zrewitalizowanego zabytkowego kompleksu przy Bulwarze Staromiejskim z południową ekspozycją i widokiem na Pl. Jana Pawła II i fosę. Jego główną część zajmuje salon wraz z aneksem kuchennym, kompletnie umeblowany i wyposażony w nowy sprzęt AGD. Sypialnia wyposażona w szafę i stylowe przeszklenia pomieści spore łóżko. Całość dopełniają wysokie okna oraz duży balkon wyposażony w komfortowe meble i gwarantujący stylowe miejsce na wypoczynek i relaks.

Kompleks Szpitala Wszystkich Świętych powstał w XVI wieku i był rozbudowywany w XVIII i XIX wieku. Wraz z innymi zabudowaniami w otulinie fosy miejskiej i rzeki Odry przy pl. Jana Pawła II przeszedł kompleksową rewitalizację i jako Bulwar Staromiejski stanowi obecnie jeden z historycznych i architektonicznych symboli Wrocławia. Na ponad 2,5-hektarowym terenie znajduje się 14 budynków – w większości zabytków – o przeznaczeniu mieszkaniowym, biurowym oraz usługowym. Nie brakuje tu sklepów, restauracji i zróżnicowanej infrastruktury usługowej. Wyjątkowego charakteru dodaje wewnętrzny teren zielony przy fosie miejskiej, pełen drzew i ławek, miejsce spotkań, wypoczynku i zabaw dla dzieci.

Bulwar Staromiejski znajduje się przy Placu Jana Pawła II, który jest jednym z komunikacyjnych hubów Wrocławia. Dzięki kilkunastu liniom tramwajowym i autobusowym lokalizacja umożliwia szybki dojazd do wszystkich dzielnic Wrocławia.

Cena 4200 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (500 PLN) + media (150 PLN) + opcjonalnie Internet i TV (60 PLN)

Wszystkie osoby zainteresowane obejrzeniem tego apartamentu zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 20129
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
38 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
1km
Piętro
2
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Dostępne od:
30 Czerwca 2024
Data aktualizacji
22-05-2024
Balkon
Internet
Winda

Koszty

Ref: 20129
Cena za miesiąc
4 200 PLN
constant.rent per m2/m2
111 PLN

Cena 4200 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (500 PLN) + media (150 PLN) + opcjonalnie Internet i TV (60 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Przewodnik po dzielnicy Stare Miasto

Stare Miasto - międzynarodowe miejsce spotkań Wrocławia

Historyczne centrum Wrocławia ma zaskakująco kosmopolityczny klimat.

Historyczne centrum Wrocławia ma zaskakująco kosmopolityczny klimat.

Może Cię również zainteresować:

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.