Kazimierz Paradise - 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w sercu dzielnicy Kazimierz - Skawińska, Kraków - for-rental, ref. 3322 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Kazimierz Paradise - 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w sercu dzielnicy Kazimierz


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy Dostępne od: 05 Lutego 2022

Hamilton May oferuje przestronne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w cichej i spokojnej części krakowskiego Kazimierza.

Prezentowane mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku w oficynie. Ma powierzchnie ok. 64 m2 i składa się z 2 przestronnych pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, garderoby oraz balkonu. Całość została wykończona w wysokim standardzie i urządzona bardzo funkcjonalnie i stylowo przez architekta.

Kazimierz Paradiase zlokalizowane jest na ulicy Skawińskiej w najsłynniejszej dzielnicy Krakowa – Kazimierz, stanowiącą centrum życia kulturalnego miasta. Miejsce jest doskonale skomunikowane, z łatwością można dotrzeć w przeciągu kilku minut do ścisłego centrum miasta.

Kazimierz Paradaise jest luksusową inwestycją usytuowaną w samym sercu Krakowa w prestiżowej i znanej dzielnicy – Kazimierz. Dzięki takiej lokalizacji z łatwością możemy korzystać ze wszelkich atrakcji jakie dostarcza nam miasto.
Ekskluzywna inwestycja składa się z dwóch części - kamienic: frontowej i oficyny, które łączy ogródek z fontanną, stanowiąc połączenie nowoczesnych, przepięknych apartamentów z niespotykanym charakterem zabytkowej kamienicy. W pierwszej części inwestycji zlokalizowane są powierzchnie usługowe na parterze, na wyższych piętrach luksusowe mieszkania z pięknymi widokami na panoramę Krakowa. Druga część Kazimierz Paradaise to nowoczesny budynek z garażem podziemnym oraz z 28 mieszkaniami, o różnorodnej powierzchni użytkowej.

Cena 3400 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (550 PLN) + media (100 PLN)

Zapraszamy do oglądania.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 3322
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica


cena
3 400 PLN
(749 EUR)

cena/M2
53 PLN

Powierzchnia
64m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
1

niedawna aktualizacja
14-01-2022