Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Jasne 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem 

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i stylowo urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2, zlokalizowane w nowej inwestycji Lea Tower. 

Opis nieruchomości

Mieszkanie wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, klimatyzacją oraz pięknymi widokami, które rozciągają się zarówno z balkonu, jak i z okien.

Lokal składa się z

  • przestronnego pokoju z podwójnym łóżkiem,
  • otwartej kuchni wyposażonej w nowoczesny sprzęt AGD,
  • sypialni z dostępem do balkonu,
  • funkcjonalnej łazienki,
  • przedpokoju,

Dodatkowym atutem jest balkon, z którego można cieszyć się panoramą okolicy. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza naturalnym światłem, a przystanki komunikacji miejskiej oddalone o zaledwie kilka minut pieszo umożliwiają szybki dostęp do centrum miasta. Apartament jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt AGD i RTV oraz praktyczne systemy szaf, gwarantujące dużo miejsca do przechowywania.

Budynek

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Lea Tower, zlokalizowanej w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. To prestiżowy kompleks mieszkaniowy zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności mieszkańców.

Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, dużymi przeszkleniami zapewniającymi doskonałe doświetlenie wnętrz oraz wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi.

Dla wygody mieszkańców dostępne są cichobieżne windy, systemy monitoringu oraz kontrola dostępu.

Lokalizacja

Lokalizacja inwestycji zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz bliskość licznych punktów usługowych, restauracji i sklepów. Przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie budynku, co umożliwia szybki dostęp do innych części Krakowa.

Mieszkanie w Lea Tower to idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania, komfort oraz doskonałą lokalizację w sercu Krakowa.

Koszty

Cena 2900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (370 PLN) + media (150 PLN) + miejsce w parkingu podziemnym (350 PLN ) + opcjonalnie Internet i TV (150 PLN)

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Hamilton May 

Szczegóły nieruchomości

Ref: 22186
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
34 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
2km
Piętro
4
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Niedawna aktualizacja
17-09-2025
Klimatyzacja
Balkon
Parking prywatny

Koszty

Ref: 22186
Cena za miesiąc
2 900 PLN
Cena za/m2
85 PLN

Cena 2900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (370 PLN) + media (150 PLN) + miejsce w parkingu podziemnym (350 PLN ) + opcjonalnie Internet i TV (150 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Przewodnik po dzielnicy Krowodrza

Krowodrza - klimatyczna dzielnica ulubiona przez młodych mieszkańców, pełna kameralnej, modernistycznej zabudowy.

Poznaj dzielnicę, która otaza Stare Miasto od północy i łączy się z zielonym Zwierzyńcem poprzez spektakularne Muzeum Narodowe.

Poznaj dzielnicę, która otaza Stare Miasto od północy i łączy się z zielonym Zwierzyńcem poprzez spektakularne Muzeum Narodowe.

Może Cię również zainteresować:

Zaakceptuj ciasteczka

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.