Nowoczesny apartament z tarasem w Garden Residence, z widokiem na bulwary wiślane - Przemysłowa, Kraków - for-rental, ref. 17107 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesny apartament z tarasem w Garden Residence, z widokiem na bulwary wiślane


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy Dostępne od: 27 Lutego 2022

Wyjątkowy apartament z tarasem wychodzącym na dziedziniec inwestycji Garden Residence. Z dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Z sypialni rozpościera się natomiast widok na bulwary wiślane. Nowoczesna inwestycja z ochroną, recepcją, basenem oraz siłownią.

Apartament składa się z salonu otwartego na kuchnię, 4 sypialni, łazienki oraz toalety. W salonie znajduje się wyjście na taras z widokiem na pięknie zagospodarowany ogród wspólny dla mieszkańców inwestycji. Z sypialni natomiast rozpościera się widok na bulwary wiślane. Kuchnia w pełni wyposażona. W w sypialniach oraz w przedpokoju wykonane wysokiej jakości szafy na wymiar. Wszystkie pomieszczenia mają klimatyzację.

Garden Residence to najwyższej jakości komfort i luksus jakie znajdziecie Państwo w nowoczesnej inwestycji składającej się z około 500 mieszkań, oddanych do użytku w 2010 roku. Budynek jest ogrodzony, monitorowany a także chroniony. Niebywałym atutem jest możliwość korzystania z fitness centrum „Młyn”, wyposażonego także w basen, największej siłowni zlokalizowanej w inwestycji mieszkaniowej w Polsce. To, co wyróżnia tę inwestycję na tle innych jest przepiękny wewnętrzny ogród o łącznej powierzchni ok. 7000 m2 znajdujący się w centrum inwestycji.

Garden Residence zlokalizowane jest w historycznej pofabrycznej dzielnicy Zabłocie, nad brzegiem Wisły, naprzeciw malowniczego Kazimierza – co czyni tę inwestycję jeszcze bardziej wartościową. Na Zabłociu powstało również Muzeum Pamięci poświęcone historii krakowskich Żydów, a zaledwie kilka kroków dalej przy znanej fabryce Schindlera swoją działalność prowadzi Muzeum Sztuki Współczesnej i Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora „Cricoteka”. Ta doskonała lokalizacja w połączeniu z ciekawą historią wzbudziła zainteresowanie inwestorów, którzy dostrzegli potencjał dzielnicy i zaczęli w nią inwestować powoli przeistaczając ją w pełną energii, nowoczesna dzielnicę mieszkaniową. Bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna, pozwalająca dostać się w każdy zakątek Krakowa - w niecałe 10 min tramwajem dotrzemy na Stare Miasto. Sąsiedztwo słynnego centrum Galerii Kazimierz oraz kinowego kompleksu jest kolejnym bardzo dużym atutem tego kompleksu.
Pociąg podmiejski ma swoją stacje tuż przy Garden Residence co pozwala na dotarcie do Business Park w Zabierzowie w ok. 20 min.

Cena 8500 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1200 PLN) + media (200 PLN) zawiera komórkę lokatorską + dwa miejsca w parkingu podziemnym (500 PLN ) + opcjonalnie Internet i TV (100 PLN)

W celu obejrzenia zapraszamy do kontaktu z Hamilton May!

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 17107
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica


cena
8 500 PLN
(1 873 EUR)

cena/M2
63 PLN

Powierzchnia
135m2

Sypialnie
4

łazienki
1

od centrum
2km

piętro
2

data aktualizacji
03-01-2022