Nowoczesny dwupokojowy cichy apartament z widokiem na dziedziniec w pobliżu centrum Krakowa - Marii Konopnickiej, Kraków - for-rental, ref. 13584 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesny dwupokojowy cichy apartament z widokiem na dziedziniec w pobliżu centrum Krakowa


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May przedstawia ofertę wynajmu dwupokojowego, cichego mieszkania z balkonem znajdującego się w pobliżu centrum Krakowa.

Apartament o powierzchni 47.65m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest wykończone w nowoczesnym stylu, wysokim standardzie, nigdy wcześniej nie było zamieszkałe. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Konopnicka City Park to Krakowski zespół budynków wielorodzinnych przy ulicy Konopnickiej. Inwestycja składa się z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z garażami w części podziemnej.

Budynek położony jest w dzielnicy Podgórze, która cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swój urok, atmosferę i kulturalne aspiracje. Inwestycja usytuowana jest w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki dojazd w dowolne miejsce w Krakowie. W pobliżu znajdują się Bulwary Wiślane wraz ze ścieżkami rowerowymi.

Cena 2300 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (230 PLN) + media (100 PLN) + miejsce w parkingu podziemnym (200 PLN )

Serdecznie prosimy o kontakt z naszym biurem w celu obejrzenia tego wyjątkowego apartamentu.

Ta nieruchomość jest zarządzana przez profesjonalistów, co oznacza, że najemca otrzyma wsparcie i pomoc naszego zespołu w języku angielskim / polskim, w sprawach związanych z wynajmem nieruchomości przez cały okres trwania umowy.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13584
Miasto
Kraków


Dzielnica

cena
2 300 PLN
(503 EUR)

cena/M2
48 PLN

Powierzchnia
48m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
2km

piętro
1

data aktualizacji
16-03-2020