Luksusowy 3-pokojowy penthouse w Sobieski Residence wraz z 2 miejscami parkingowymi - Łobzowska, Kraków - for-rental, ref. 3587 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowy 3-pokojowy penthouse w Sobieski Residence wraz z 2 miejscami parkingowymi


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May oferuje luksusowe mieszkanie typu penthouse wykończone w wysokim standardzie w modnej i prestiżowej inwestycji Sobieski Residence.

Prezentowane mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze budynku wyposażonego w windę. Składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią i jadalnią (40 m2) skąd jest wyjście na widokowy taras (32 m2), ponadto są 2 sypialnie i 2 łazienki. Jedna sypialnia ma swoją prywatną łazienkę i garderobę. Z obu sypialni jest wyjście na drugi balkon. Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie i w pełni umeblowane. Cena wynajmu obejmuje miejsce parkingowe w podziemnym garażu gdzie można zaparkować 2 auta. Do mieszkania przynależna jest komórka lokatorska o powierzchni 3,8 m2.

Sobieski Residence to kameralny kompleks mieszkaniowy składający się z trzech zintegrowanych apartamentowców; architektonicznie doskonale stapiających się z otoczeniem, nawiązujących do wyglądu pobliskich budynków. Centralnym obiektem kompleksu jest stuletni obiekt odznaczający się piękną fasadą z epoki. Budynek ten oskrzydlają dwa nowo wybudowane obiekty, których współczesna architektura w unikatowy sposób komponuje się z wyglądem budynku centralnego. Ten ekskluzywny, powstały w wysokim standardzie apartamentowiec posiada pełną ochronę (całodobowa portiernia), jak również windy oraz podziemny parking. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację.

Sobieski Residence; zlokalizowany na ulicy Łobzowskiej kompleks apartamentowy, położony jest w samym sercu Krakowa, w odległości 10-minutowego spaceru od Starego Miasta i Rynku Głównego. Sobieski Residence znajduje się również w pobliżu sklepów jak również wielu restauracji i szkół, nie wspominając o łatwym dostępie do środków transportu miejskiego.

Cena 5900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1490 PLN) + media (200 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską

W celu oglądnięcia apartamentu prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 3587
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
5 900 PLN
(1 304 EUR)

cena/M2
64 PLN

Powierzchnia
93m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
w centrum

piętro
6

niedawna aktualizacja
10-01-2022