Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Przestronny apartament w samym sercu Krakowa

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny apartament położony w odrestaurowanej kamienicy z XIX wieku, w sercu Starego Miasta z wysokim stropem oraz pięknymi przeszkleniami, z których widok rozprzestrzenia się na tętniącą życiem ulicę Karmelicką.

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze odremontowanej Kamienicy, wyposażonej w windę z indywidualnym kodem dostępu przypisanym do każdego z pięter. Lokal o powierzchni 80m2 posiada obszerny pokój dzienny z otwartym aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę oraz dodatkowe pomieszczenie, które zostało wydzielone przy użyciu ogromnych paneli szklanych, które może służyć jako home office lub sypiania dla gości.

W mieszkaniu zostały użyte materiały najwyższej klasy. Apartament jest wyposażony w oryginalną stolarkę drewnianą, która przeszła renowację. Drobne elementy dodają mieszkaniu niepowtarzalny charakter. Pomieszczenia mają wysokość 4 metrów.

Mieszkanie znajduje się w odremontowanej kamienicy z XIX wieku u zbiegu ulic Karmelickiej i Michałowskiego, w centrum Krakowa. Budynek jest monitorowany, wyposażony w nową windę. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, gwarantuje mieszkańcom bezpieczeństwo, spokój i ciszę. Budynek zamieszkuje społeczność międzynarodowych profesjonalistów.

Budynek jest zlokalizowany w obrębie Starego Miasta. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, restauracje. Spacer na słynny Rynek Główny w Krakowie zajmie 5 do 10 minut. W okolicy znajduje się również Park Krakowski, Planty oraz niedługo oddany do użytku Park Wisławy Szymborskiej przy ulicy Karmelickiej. W pobliżu znajdują się również 3 parkingi strzeżone (ok.250m).

Cena 5000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (450 PLN) + media (150 PLN)

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt z Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 18507
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
70 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
1km
Piętro
2
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Niedawna aktualizacja
29-05-2023
Klimatyzacja
Telewizja kablowa
Internet
Winda

Koszty

Ref: 18507
Cena za miesiąc
5 000 PLN
constant.rent per m2/m2
71 PLN

Cena 5000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (450 PLN) + media (150 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik po dzielnicy Stare Miasto

Stare Miasto - powód, by pokochać Kraków

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Może Cię również zainteresować: