Dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w nowym kompleksie Art City przy ulicy Fabrycznej  - Fabryczna, Kraków - for-rental, ref. 16955 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w nowym kompleksie Art City przy ulicy Fabrycznej 


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wykończone w wysokim standardzie, jasne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na piątym piętrze nowoczesnego osiedla Art City.

Mieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, eleganckiej łazienki z prysznicem oraz hallu, z szafą w zabudowie. Wnętrze zostało wykończone w nowoczesnym stylu z zastosowaniem jasnych ponadczasowych barw. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone ze szczególną starannością. Lokal jest klimatyzowany, posiada duży balkon dostępny z salonu i sypialni. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Do wyłącznego użytku mieszkańców dostępne jest wewnętrzne patio, sprzyjające relaksowi na wolnym powietrzu.

Budynek, w którym znajduje się prezentowany lokal przynależy do nowoczesnej, kompleksowo wykończonej inwestycji Art City, realizowanej przez krakowskiego dewelopera Eko-Park. Został oddany w 2020 roku. Został wyposażony w wszelkie udogodnienia wpływające na standard użytkowania.

Lokal jest usytuowany w dzielnicy Grzegórzki, przy ul. Fabrycznej w sąsiedztwie Alei Pokoju zapewniając łatwy dojazd nie tylko z centrum, ale również z południowych i wschodnich części Krakowa. (Rondo Mogilskie - 3 min, Rynek Główny i Kazimierz - ok 10 min, Podgórze i Nowa Huta - ok 15 min).

Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do sklepów, uczelni, instytucji publicznych, terenów zielonych oraz centrum życia kulturalnego i rozrywkowego.

Dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania (2 min) znajduje się unikalny koncept gastronomiczny „Fabryczna 13”. Pasaż z wieloma różnorodnymi restauracjami połączony wielkim ogródkiem, wspólnym barem, własnym browarem oraz kręgielnią.

Dla amatorów sportu dostępne są pobliskie tereny zielone na Bulwarach Wiślanych (8 min) oraz Bulwarach na Dąbiu (4 min) z trasami biegowymi oraz ścieżkami rowerowym. Natomiast w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla (2 min) znajdują się zamknięte obiekty sportowe: basen, grota solna, siłownia, szkoła walki.

Cena 3200 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (450 PLN) zawiera media (100 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym (300 PLN )

W przypadku zainteresowania ofertą, zapraszamy do kontaktu z Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 16955
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
3 200 PLN
(691 EUR)

cena/M2
70 PLN

Powierzchnia
46m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
3km

piętro
5

data aktualizacji
04-05-2022