Luksusowy, dwupoziomowy apartament w kameralnym budynku przy ulicy Czarodziejskiej  - Czarodziejska, Kraków - for-rental, ref. 17537 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowy, dwupoziomowy apartament w kameralnym budynku przy ulicy Czarodziejskiej 


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje nowoczesny, czteropokojowy apartament położony w prestiżowym kompleksie czterech eleganckich budynków przy ul. Czarodziejskiej na Starych Dębnikach, w niedalekim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i Parku Dębnickiego.

Prezentowany apartament znajduje się na dwóch ostatnich kondygnacjach budynku otoczonego zielenią oraz innymi kameralnymi inwestycjami o bardzo wysokim standardzie. Jego całkowita powierzchnia wynosi 157m2, wyższa kondygnacja otoczona jest przez wychodzący na wszystkie strony świata taras, z którego wśród zieleni dostrzec można między innymi wspaniałą panoramę Wawelu i skrawki Starego Miasta. Strefa dzienna znajdująca się na trzecim, ostatnim piętrze budynku składa się z salonu, otwartej kuchni ze strefą jadalnianą, pokoju obecnie przeznaczonego na biuro, kącika z dyskretnie wkomponowanym barkiem, pralni oraz toalety. Wszystkie pomieszczenia maja dostęp na taras oraz dzięki dużym oknom zapewnioną znaczną ilość światła. Niższa kondygnacja podzielona jest na dwie sypialnie: master bedroom z garderobą oraz łazianką oraz sypialnię dziecięcą z drugą łazienką. Oba piętra połączone są wewnętrznymi schodami oraz dodatkową przestrzenią zabudowaną szafami wnękowymi. Na obie kondygnacje dociera winda. Mieszkanie jest harmonijnie zaprojektowane, meble i elementy wykończenia były bardzo precyzyjnie wyselekcjonowane aby nadać mieszkaniu maksymalną funkcjonalność a zarazem lekki i luksusowy wygląd. We wszystkich łazienkach znajduje się ogrzewanie podłogowe, ostatnia kondygnacja jest klimatyzowana.

Apartament znajduje się w jednym z czterech powstałych w 2014 roku, trzypiętrowych willi, które składają się na całość inwestycji pod nazwą Czarodziejska. Budynek usytuowany jest w bardzo bliskiej odległości od Bulwarów Wiślanych oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Dębnickiego. W garażu budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca dla rowerów.

Czarodziejska to połączenie komfortu życia w centrum miasta z możliwością obcowania z przestrzenią, ciszą i zielenią. Nieruchomość położona jest blisko centrum Krakowa, jednocześnie znajduje się w zacisznym i spokojnym miejscu, co daje możliwości rekreacyjne do spacerów, jazdy na rowerze ścieżką rowerową lub joggingu. Budynek znajduje się wśród zieleni przylegającego parku z dojrzałym drzewostanem i Parku Dębnickiego, blisko stąd na Salwator, Rynek Dębnicki, Kopiec Kościuszki i na Rynek Główny. Lokalizacja zapewnia też szybki dojazd do lotniska w Balicach.

Cena 13 000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1800 PLN) + media (200 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym

Prosimy o kontakt z naszym biurem w celu prezentacji tego wyjątkowego apartamentu.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 17537

Miasto
Kraków


Dzielnica

cena
13 000 PLN
(2 808 EUR)

cena/M2
83 PLN

Powierzchnia
157m2

Sypialnie
3

łazienki
3

od centrum
2km

piętro
3

data aktualizacji
27-04-2022