Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Hamilton May prezentuje duże 4 pokojowe mieszkanie z 40 m2 tarasem w nowej inwestycji Greendustry w sercu Zabłocia

Hamilton May prezentuje przestronne 4 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem o powierzchni 40.53 m2 w nowo wybudowanej inwestycji Greendustry na Zabłociu. Mieszkanie posiada okna skierowane na  wewnętrzny dziedziniec.

Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 168,30 m2 na jednym poziomie i posiada przestrzenny, jasny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras o powierzchni 40.53 m2. Główna sypialnia z wyjściem na taras, łazienką i garderobą. Dwie sypialnie z wyjściem na taras. Dwie łazienki i toaleta, w sumie pięć pomieszczeń przystosowanych na garderoby, pralnia oraz przedpokój. Istnieje możliwość nabycia miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Greendustry zaoferuje nowy poziom luksusu i prestiżu na postindustrialnym Zabłociu. Kompleks będzie adresem docelowym wśród innych znanych miejsc w okolicy, w tym ekskluzywnego akademika LivinnX, Muzeum Fabryki Schindlera, MOCAK-u (Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie), Akademii Krakowskiej im. A Frycza Modrzewskiego; oraz parków biznesowych, w tym Zabłocie Business Park, Orange Business Park, Enterprise Business Park i Ocean Business Park, a wszystko to w odległości kilkuminutowego spaceru od inwestycji. Kompleks wyróżnia się industrialnym wyglądem na trzech poziomach z podziemnym garażem, częścią handlową na parterze i lobby z portiernią. Na dachu budynku znajduje się ogólnodostępny ogród, a na tyłach kompleksu plac zabaw z dostępem do przebieralni i WC. Kompleks powstaje w 2 etapach, pierwszy ma zostać oddany do użytku w II kwartale 2023 roku, a drugi w IV kwartale 2024 roku.

W ciągu ostatniej dekady Zabłocie przeszło wielką przemianę z dzielnicy przemysłowej w miejsce docelowe do życia i pracy. W ostatnich latach otwarto wiele sklepów i restauracji, które tchnęły nowe życie w tę okolicę. Tramwaje łączą Zabłocie ze wszystkimi innymi dzielnicami Krakowa, a Dworzec PKP Zabłocie obsługuje zarówno pociągi podmiejskie, jak i dalekobieżne, z regularnymi połączeniami z krakowskim lotniskiem w Balicach. Stare Podgórze, Kazimierz i Stare Miasto znajdują się w odległości krótkiego spaceru lub przejażdżki rowerem, a Galeria Kazimierz znajduje się po drugiej stronie Wisły. Nowa kładka dla pieszo-rowerowa połączy Zabłocie z Kazimierzem w połowie 2023 roku.

Cena 3 029 400 PLN brutto (zawiera 8 % VAT) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (65 000 PLN brutto zawiera 23 % VAT)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu poznania szczegółów tego wyjątkowego rozwoju i dostępności.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 18316
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
168 m2
Sypialnie
3
Łazienki
2
Od centrum
3km
Piętro
1
Czynsz
1 500 PLN
Data aktualizacji
27-03-2023
Balkon
Winda
Parking prywatny

Koszty

Ref: 18316
Cena
3 029 400 PLN
Cena/m2
18 000 PLN

Cena 3 029 400 PLN brutto (zawiera 8 % VAT) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (65 000 PLN brutto zawiera 23 % VAT)

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

Hamilton May prezentuje duże 4 pokojowe mieszkanie z 40 m2 tarasem w nowej inwestycji Greendustry w sercu Zabłocia - plan

Przewodnik po dzielnicy Zabłocie

Zabłocie - nowoczesne postindustrialne miasto

Ambitny projekt mieszkalny, zorganizowany wokół słynnej fabryki Schindlera oraz znakomitego muzeum sztuki nowoczesnej - na pofabrycznych przestrzeniach przemysłowej dzielnicy.

Ambitny projekt mieszkalny, zorganizowany wokół słynnej fabryki Schindlera oraz znakomitego muzeum sztuki nowoczesnej - na pofabrycznych przestrzeniach przemysłowej dzielnicy.

Może Cię również zainteresować: