Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Mieszkanie z widokiem na park Lotników na osiedlu Eldorado 

Hamilton May oferuje komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na park w inwestycji Eldorado przy al. Jana Pawła II.

Opis nieruchomości

Prezentowany apartament o powierzchni 44 m2 składa się z:

  • jasnego salonu,
  • wyposażonej kuchni,
  • 1 sypialni i
  • łazienki

Z salonu jest wyjście na przestronny balkon, z którego jest urokliwy widok na park. 

Budynek

Osiedle Eldorado w Krakowie wyróżnia się wyjątkowym położeniem w otoczeniu zieleni. Kompleks zlokalizowany jest bezpośrednio po północnej stronie Parku Lotników Polskich, natomiast z drugiej strony graniczy z terenami Muzeum Lotnictwa. Całość inwestycji tworzy dziewięć nowoczesnych budynków wielorodzinnych. Komfort codziennego życia zapewniają mieszkańcom nowoczesne windy oraz podziemne hale garażowe.

Lokalizacja

Osiedle Eldorado cechuje się znakomicie rozwiniętą infrastrukturą otoczenia, która zapewnia bezkompromisowy komfort codziennego życia. Położenie inwestycji umożliwia sprawną komunikację z centrum Krakowa – kluczowym atutem jest tu bezpośredni dostęp do nowoczesnej linii tramwajowej. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowane są kluczowe punkty na mapie handlowej i rozrywkowej miasta: centra handlowe M1, Krokus oraz CH Czyżyny, a także Park Wodny, kina (Multikino, Cinema City) i Park Doświadczeń. Bliskość TAURON Areny Kraków (jedynie 750 m) gwarantuje stały dostęp do największych wydarzeń kulturalnych i sportowych w Polsce. Dopełnieniem idealnej lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli, placówek medycznych oraz dwóch wyższych uczelni.

Koszty

Cena 880 000 PLN

W celu oglądania mieszkania, prosimy o kontakt.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 17389
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
44 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
4km
Piętro
4
Czynsz
650 PLN
Liczba pięter
5
Niedawna aktualizacja
17-07-2026
Balkon
Telewizja kablowa
Ogród
Internet
Winda

Koszty

Ref: 17389
Cena
880 000 PLN
Cena/m2
20 000 PLN

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Osiedle Eldorado

City: Kraków Street: Jana Pawła II Region: Czyżyny Level: 5 Status: existing Number of units: 470 Price on application Rental price from: nullPLN Avg. rental price/m2: nullPLN
City: Kraków Street: Jana Pawła II Region: Czyżyny Level: 5 Status: existing Number of units: 470 Price on application Rental price from: nullPLN Avg. rental price/m2: nullPLN

Osiedle Eldorado położone jest bezpośrednio przy Parku Lotników Polskich, w jego północnej części. Z drugiej strony graniczy z Muzeum Lotnictwa. Wraz z sąsiednimi budynkami Moje Eldorado tworzy unikalny w skali Krakowa kompleks mieszkaniowy o najwyższych walorach architektonicznych i lokalizacyjnych. Całość składa się z dziewięciu budynków wielorodzinnych, w których jest 470 mies...

Może Cię również zainteresować:

Zaakceptuj ciasteczka

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.