Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Pakiet mieszkań w eleganckiej inwestycji w Angel Stradom  

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować 4 mieszkania w stanie deweloperskim z  pozwoleniem na połączenie i stworzenie apartamentu o powierzchni 127,5 m2.

Wszystkie mieszkania posiadają już podwieszane sufity z klimatyzacją/wentylacją oraz ogrzewanie podłogowe. Przez architekta wykonane zostały również inne, alternatywne wersje układu mieszkania. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz pod nadzorem architekta. Do mieszkania przynależą również 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym z ładowarką do samochodu elektrycznego. Cena po 80 000 PLN za miejsce.

Angel Stradom składa się z dwóch budynków – części mieszkalnej zawierającej 133 apartamenty oraz części hotelowej Stradom House. Mieszkańcy będą mieli możliwość dołączenia do ekskluzywnego Wellness wyposażonego w 20-metrowy basen, 3 sauny oraz laboratorium urody. Do udogodnień należą: całodobowa recepcja, ochrona i monitoring. Ogrzewanie zapewnia Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Mieszkańcy mają możliwość korzystania z udogodnień, jakie zapewnia znajdujące się w budynku ekskluzywne wellness – SPA, 20-metrowego basenu jacuzzi, sauny oraz siłowni. Rezydencja jest wyposażona w całodobową recepcję, ochronę, monitoring oraz dwupoziomowy parking podziemny wewnątrz budynku. Właściciele i stali rezydenci mają możliwość skorzystania także z 24 – godzinnej usługi typu room service, usług pralniczych, sprzątania, usługi concierge.

Angel Stradom realizowany jest w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa: na granicy Starego Miasta i Kazimierza, przy ulicy Stradomskiej. Lokalizacja zapewnia dostęp zarówno do najważniejszych kulturalnych obiektów miasta i łatwe połączenie z wszystkimi dzielnicami Krakowa, a także sprosta oczekiwaniom entuzjastów miejskiego stylu życia.

Cena 3 250 000 PLN + dwa miejsca w parkingu podziemnym (160 000 PLN )

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 18604
Miasto
Ulica
Dzielnica
Inwestycja
Powierzchnia
125 m2
Sypialnie
4
Łazienki
4
Od centrum
1km
Piętro
2
Czynsz
1 PLN
Niedawna aktualizacja
06-06-2023
Klimatyzacja
Winda
Parking prywatny

Koszty

Ref: 18604
Cena
3 250 000 PLN
Cena/m2
26 000 PLN

Cena 3 250 000 PLN + dwa miejsca w parkingu podziemnym (160 000 PLN )

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik po dzielnicy Stare Miasto

Stare Miasto - powód, by pokochać Kraków

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Angel Stradom

Development
Development

Angel Stradom Angel Stradom to inwestycja dewelopera znanego z realizacji Angel City, Angel Wawel i Angel Plaza w Krakowie. Ta luksusowa inwestycja znajduje się w otoczeniu zabytkowych kamienic, modnych butików, wyszukanych restauracji i wyjątkowych apartamentów. Inwestycja Angel Stradom Angel Stradom składa się z dwóch budynków – części mieszkalnej zawier...

Może Cię również zainteresować: