Nowoczesny trzypokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Garden Residence na Zabłociu - Przemysłowa, Kraków - na sprzedaż, ref. 15209 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesny trzypokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Garden Residence na Zabłociu


Hamilton May prezentuje na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Garden Residence w dzielnicy Zabłocie.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, ma powierzchnię 89.57m2 i składa się z salonu z częściowo wydzieloną kuchnią, dwóch sypialni, łazienki, osobnej toalety oraz przedpokoju. Apartament jest wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy duży balkon (12m2), obszerne miejsce postojowe w garażu podziemnym (24m3) oraz komórka lokatorska (5.59m2).

Garden Residence to najwyższej jakości komfort i luksus jakie znajdziecie Państwo w nowoczesnej inwestycji składającej się z około 500 mieszkań, oddanych do użytku w 2010 roku. Budynek jest ogrodzony, monitorowany a także chroniony. Niebywałym atutem jest możliwość korzystania z fitness centrum „Młyn”, wyposażonego także w basen, największej siłowni zlokalizowanej w inwestycji mieszkaniowej w Polsce. To, co wyróżnia tę inwestycję na tle innych jest przepiękny wewnętrzny ogród o łącznej powierzchni ok. 7000m2 znajdujący się w centrum inwestycji.

Garden Residence zlokalizowane jest w historycznej pofabrycznej dzielnicy Zabłocie, nad brzegiem Wisły, naprzeciw malowniczego Kazimierza – co czyni tę inwestycję jeszcze bardziej wartościową. Na Zabłociu powstało również Muzeum Pamięci poświęcone historii krakowskich Żydów, a zaledwie kilka kroków dalej przy znanej fabryce Schindlera swoją działalność prowadzi Muzeum Sztuki Współczesnej i Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora „Cricoteka”. Ta doskonała lokalizacja w połączeniu z ciekawą historią wzbudziła zainteresowanie inwestorów, którzy dostrzegli potencjał dzielnicy i zaczęli w nią inwestować powoli przeistaczając ją w pełną energii, nowoczesna dzielnicę mieszkaniową. Bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna, pozwalająca dostać się w każdy zakątek Krakowa - w niecałe 10 min tramwajem dotrzemy na Stare Miasto. Sąsiedztwo słynnego centrum Galerii Kazimierz oraz kinowego kompleksu jest kolejnym bardzo dużym atutem tego kompleksu.
Pociąg podmiejski ma swoją stacje tuż przy Garden Residence co pozwala na dotarcie do Business Park w Zabierzowie w ok. 20 min.

Cena 1090000 PLN zawiera komórkę lokatorską + miejsce w parkingu podziemnym (45000 PLN ). Cena nie obejmuje mebli w salonie.

W celu obejrzenia zapraszamy do kontaktu z Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15209
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica


cena
1 090 000 PLN
(240 655 EUR)

cena/M2
12 169 PLN

Powierzchnia
90m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
2km

piętro
1

niedawna aktualizacja
24-09-2020