Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Dobra inwestycja, duże mieszkanie podzielone na dwa mniejsze 40mkw przy Placu Na Groblach

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować 2 apartamenty zaaranżowane w jednym lokalu, urządzone przez architekta wnętrz o powierzchni 40 m2 każde, znajdujące się w najlepszej lokalizacji w Krakowie, dwa kroki od Wawelu, Plac Na Groblach.

Prezentowane 2 mieszkania składają się z pokoju z aneksem kuchennym, oba mają 1 sypialnię oraz przestronne łazienki z wanną oraz hall wejściowy. W korytarzu znajdują się zabudowane szafy wnękowe. Mieszkania są jasne i funkcjonalne, w pełni umeblowane. Oba mieszkania są wynajęte i przynoszą dobry dochód.

Plac na Groblach 5 to luksusowa inwestycja zrealizowana w 2013 roku, na którą składają się dwie niezależne kamienice u stóp Zamku Królewskiego z pięknym widokiem na Wisłę oraz Wawel. Całość wykonana jest z wysokiej klasy materiałów: drewna, szkła, stali oraz naturalnego kamienia.

Plac na Groblach jest cichym, bardzo zielonym zakątkiem w centrum miasta. Wśród starych, zabytkowych kamienic znajduje się podziemny parking oraz boisko. Dwa kroki stąd znajdziemy Wawel i Stare Miasto.

Cena 2 150 000 PLN

Prosimy o kontakt z naszym biurem w celu obejrzenia mieszkania.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 14759
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
80 m2
Sypialnie
2
Łazienki
2
Od centrum
w centrum
Piętro
4
Niedawna aktualizacja
26-01-2023
Klimatyzacja
Balkon
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Ochrona/ dozorca

Koszty

Ref: 14759
Cena
2 150 000 PLN
Cena/m2
26 875 PLN

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

Dobra inwestycja, duże mieszkanie podzielone na dwa mniejsze 40mkw przy Placu Na Groblach - plan

Przewodnik po dzielnicy Stare Miasto

Stare Miasto - powód, by pokochać Kraków

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Plac Na Groblach 5

Development
Development

Plac na Groblach 5 to nowoczesna, ukończona w 2013 roku, inwestycja mieszkaniowa składająca się z dwóch niezależnych kamienic. Położona na przeciw wzgórza Wawelskiego oferuje swoim mieszkańcom prawdopodobnie najlepszą lokalizację w Krakowie. Opis inwestycji Plac na Groblach 5 zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących ciszę, wyso...