Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Luksusowy apartament z widokowym tarasem

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękny, komfortowy apartament wykończony w wysokim standardzie zlokalizowany w dzielnicy Ruczaj.

Apartament o powierzchni 51m2 usytuowane jest na 5 piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym (23,98 m²) wyposażonym w najwyższej klasy sprzęty AGD, sypialni (9,30 m²), łazienki (5,56 m²), przedpokoju (8,67 m²), garderoby (3,34m²) oraz przestronnego tarasu (10,49 m²). Mieszkanie jest wykończone w bardzo wysokim standardzie, całość została zaprojektowana przez architekta. Dodatkowym atutem jest przepiękny widok na panoramę Krakowa, w tym na wzgórze Klasztoru oo. Kamedułów na Bielanach (Srebrna Góra) i Zamek Królewski na Wawelu.

Apartament jest wyjątkowy, urządzony w eleganckim, designerskim stylu oraz niezwykle funkcjonalny.

Istnieje również możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej. a także rezygnacji z wybranych mobilnych elementów wyposażenia wnętrz.

Nowoczesny budynek 6-cio kondygnacyjny z garażami podziemnymi i dwoma windami z 2015 roku, posiadający na pierwszej kondygnacji sklepy i lokale usługowe.

Inwestycja mieszkaniowa Słoneczny Zakątek położona jest w dzielnicy Dębniki w odległości 3 km od Wawelu oraz niecały 1 km od Zakrzówka - rekreacyjnych terenów Krakowa. Osiedle położone jest w bliskim sąsiedztwie nowoczesnego kompleksu uniwersyteckiego - Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego z kompleksem naukowym oraz w niedalekiej odległości od Parku Technologicznego. Miejsce atrakcyjne ze względu na doskonałą komunikację z różnymi punktami Krakowa. Dostępna jest pełna infrastruktura usługowo-handlowa.

Cena 799 000 PLN + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (82 500 PLN ) + opcjonalnie komórka lokatorska (51 500 PLN )

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania dalszych informacji.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 17579
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
51 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
4km
Piętro
5
Data aktualizacji
19-12-2022
Balkon
Winda
Ochrona/ dozorca
Schowek
Parking prywatny

Koszty

Ref: 17579
Cena
799 000 PLN
Cena/m2
15 704 PLN

Cena 799 000 PLN + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (82 500 PLN ) + opcjonalnie komórka lokatorska (51 500 PLN )

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

Luksusowy apartament z widokowym tarasem - plan

Przewodnik po dzielnicy Dębniki

Dębniki - pomiędzy starym a nowym

Rozległa dzielnica mieszkaniowa skupiona wokół ultranowoczesnego centrum kongresowego ICE kryje wiele modernistycznych zakątków.

Rozległa dzielnica mieszkaniowa skupiona wokół ultranowoczesnego centrum kongresowego ICE kryje wiele modernistycznych zakątków.