Oryginalny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i dużym tarasem położony na Woli Justowskiej - Pylna, Kraków - na sprzedaż, ref. 14325 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Oryginalny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i dużym tarasem położony na Woli Justowskiej


Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ciekawą ofertę sprzedaży domu z dwiema sypialniami w unikalnej inwestycji Zaułek Onyx u zbiegu ulicy Pylnej i Królowej Jadwigi.

Prezentowany dom jest przedostatnim domem od ulicy Królowej Jadwigi, znajduje się na zamkniętym, kameralnym osiedlu ośmiu domów o bardzo efektownym wyglądzie. Jego powierzchnia całkowita (z garażem) wynosi 116 m2. Nieruchomość prezentuje się niezmiernie atrakcyjnie dzięki dużym przeszkleniom i ładnie zagospodarowanej, spójnej architekturze osiedla. Dom składa się z dwóch poziomów: na parterze znajduje się salon, kuchnia z wyspą i wydzieloną strefą jadalną oraz łazienka. Z salonu jest wyjście na duży taras i ogród. Na pierwszym piętrze znajdują się 2 sypialnie oraz duża łazienka. Zarówno salon jak i sypialnia wychodząca na południową stronę posiadają klimatyzację. Dom wymaga odświeżenia, lecz przy możliwości negocjacji ceny jest to dalej bardzo atrakcyjnie cenowo oferta. Do domu przynależy garaż, a do dyspozycji jest dodatkowe miejsce postojowe na podjeździe.

Nowoczesna surowa bryła z licznymi przeszkleniami wprowadzającymi do wnętrza domu bardzo dużo naturalnego światła oraz kontrastowymi drzwiami wyróżnia się spośród domów typowych dla Woli Justowskiej. Do każdego z domów przylegają również prostopadłościenne przeszklone kubiki będące przedłużeniem powierzchni salonu. Do wykończenia domów użyto wysokiej jakości materiałów nadających wyjątkowego, surowego charakteru - szło, aluminium oraz żelazo. Pokryte grafitową płytą Trespa, z dużymi przeszkleniami i kolorystycznym akcentem w postaci drzwi wejściowych domy zostały docenione przez organizatorów i uczestników plebiscytów i konkursów architektonicznych.

Dom-bliźniak znajduje się na jednym z najnowocześniejszych osiedli mieszkaniowych - Zaułek Onyx - na Woli Justowskiej przy ul. Pylnej. Zaułek Onyx to wyjątkowa inwestycja składająca się z ośmiu domów położonych w czterech budynkach o zabudowie bliźniaczej.

Cena 985000 PLN do negocjacji zawiera garaż

Prosimy o kontakt z biurem Hamilton May w przypadku zainteresowania tą ofertą.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14325
Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
985 000 PLN
(220 412 EUR)

cena/M2
8 440 PLN

Powierzchnia
117m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
6km

piętro
Parter

rozmiar działki
200m2

data aktualizacji
05-06-2020