Piękny, elegancki dom otoczony nowymi rezydencjami w Zelkowie - Krakowska, Zelków - na sprzedaż, ref. 15265 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Piękny, elegancki dom otoczony nowymi rezydencjami w Zelkowie


Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękny, świetnie utrzymany i bardzo wygodny dom położony na dużej, 26-arowej działce, wśród eleganckich rezydencji na skraju rezerwatu przyrody Dolina Kluczowody.

Prezentowana rezydencja została zbudowana w 2007 roku, ma 382m2 powierzchni całkowitej (w tym 265m2 powierzchni użytkowej). Dom złożony jest się z dwóch przestronnych i bardzo funkcjonalnych kondygnacji oraz ogrzewanego, zagospodarowanego strychu typu open space. Parter składa się z wyodrębnionej kuchni, osobnej jadalni, bardzo dobrze doświetlonego, przestronnego salonu z kominkiem oraz wyjściem na duży taras, pokoju, toalety oraz pomieszczenia gospodarczego/pralni w której znajduje się druga kuchenka gazowa. Piękna, dębowa kuchnia robiona jest na zamówienie. Na podłodze w holu i salonie położony jest parkiet. Na piątrze znajdują się cztery bardzo duże sypialnie: jedna typu master z prywatną łazienką, trzy z dostępem do balkonów. Z jednej sypialni wychodzi się na ogrzewane 100 metrowe poddasze, mogące służyć jako pracownia lub pokój zabaw dla dzieci. Bezpośrednio z ogrodu jest dostęp do położonego w przyziemiu pod tarasem pomieszczenia gospodarczego.

Dom został wybudowany w 2007 roku, został wybudowany tradycyjną metoda z pustaka, dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Wszystkie instalacje są w dobrym stanie, dom podłączony jest do wodociągów miejskich oraz kanalizacji, media są opomiarowane. Dla bezpieczeństwa w oknach znajdują się rolety antywłamaniowe, zamontowano alarm oraz drzwi antywłamaniowe. Do domu przynależy garaż na dwa samochody, otacza go piękna prostokątna, lekko nachylona działka dochodząca do lasu. Dom jest ogrodzony, dojazd droga asfaltową.

Dom zlokalizowany jest w Zelkowie, bardzo popularnej podkrakowskiej nieruchomości. W sąsiedztwie znajdują się malownicze szlaki spacerowe oraz pomniki przyrody. Dojazd do północnych dzielnic Krakowa zajmuje około 15 minut (10 km), dom znajduje się w ekskluzywnej części Zelkowa, w sąsiedztwie Bolechowic.

Cena: 1650000 PLN do negocjacji, zawiera dwa garaże oraz zawiera komórkę lokatorską.

Prosimy o kontakt z naszym biurem w przypadku zainteresowania ta ofertą.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15265
Miasto
Zelków

Ulica

Dzielnica

cena
1 650 000 PLN
(370 129 EUR)

cena/M2
6 226 PLN

Powierzchnia
265m2

Sypialnie
5

łazienki
2

od centrum
14km

piętro
Parter

rozmiar działki
2632m2

data aktualizacji
04-08-2020