Loading...

Nieruchomości na sprzedaż za ponad 5 000 000 PLN

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości.

Skorzystaj z wyszukiwarki, by znaleźć idealną nieruchomość.

Luksusowe nieruchomości na sprzedaż we Wrocławiu - ponad 5 milionów złotych

W oficjalnej sprzedaży jedynie kilka apartamentów we Wrocławiu wystawionych jest za cenę większą niż 5 milionów złotych. Entuzjaści mieszkania powyżej 40-tego piętra mogą się spodziewać ofert dla siebie. Oprócz tego, taki budżet pozwoli na zakup inwestycyjnych pakietów mieszkań na wynajem w dobrej lokalizacji lub nawet na zakup całego, choć nieco starszego budynku dalej od centrum.

Nabywca, który zdecyduje się wydać 5 milionów złotych będzie mógł pozwolić sobie na pałac w centrum Wrocławia lub na kilkaset metrów powierzchni w nowoczesnym budynku nieco dalej od centrum.

Należy pamiętać, że wiele nieruchomości wartych więcej niż 5 milionów złotych nie jest wystawana nigdzie w internecie. Sprzedający cenią sobie dyskretność i zwracają się do Hamilton May z prośbą o sprzedaż "off market". Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz mieć dostęp do takich dyskretnych ofert.

Czy szukasz reprezentacyjnej nieruchomości na sprzedaż za ponad 5 000 000 zł? Zobacz najbardziej prestiżowe oferty, które przygotował Hamilton May.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.