Loading...

Mieszkania z ogródkiem na wynajem

W ostatnich latach nieruchomości z dostępem do ogródka stały się szczególnie pożądane. Najemcy docenili bliskość natury, nawet jeśli ogranicza się ona do niewielkiego, przydomowego ogródka. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom takim klientom prezentujemy mieszkania na wynajem w ogródkiem.

Mieszkania na wynajem z ogródkiem we Wrocławiu

Typowe mieszkanie z ogródkiem będzie ulokowane na parterze nowoczesnego apartamentowca. Ogródki są oddzielone od sąsiadów i drogi ogrodzeniem, zapewniając poczucie prywatności. Wyjście na ogródek najczęściej znajduje się w salonie lub - w przypadku kawalerek - z części sypialnej mieszkania.

Ogródki są alternatywą dla balkonów, które budowane są w mieszkaniach na wyższych kondygnacjach. Naturalnie, ogródek wymaga pielęgnacji i pochłania więcej czasu i pracy niż typowe doniczkowe kwiaty, ale satysfakcja z korzystania z prywatnego kawałka zieleni w środku miasta jest bardzo duża.

Niektóre budynki z lat powojennych mają niewielkie ogródki, chociaż ten trend w architekturze lat 50-tych i 60-tych nie zachował się w kolejnych dekadach. Nierzadko ogródki w takim budownictwie nie są prywatne, a ich utrzymaniem zajmuje się wspólnota mieszkańców.

Skontaktuj się z nami, jeśli poszukujesz mieszkania z ogródkiem na wynajem we Wrocławiu.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.