Loading...

Mieszkania z ogródkiem na sprzedaż we Wrocławiu

Hamilton May prezentuje listę mieszkań na sprzedaż, które posiadają prywatny ogródek. Jeżeli szukasz mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu, ta lista jest dla ciebie.

Kup mieszkanie z prywatnym ogródkiem we Wrocławiu

Dostęp zieleni stał się w ostatnich latach bardzo pożądany. Mieszkańcy miast oczekują nie tylko bliskości parków, chcą mieć kontakt z naturą bliżej. Trend wnętrzarski związany z roślinami doniczkowymi jest tego dowodem. W efekcie, prywatne ogródki stały się szczególnie cenione przez rodziny z dziećmi.

Ile kosztuje mieszkanie z ogródkiem we Wrocławiu

Ceny mieszkań z ogródkami są bardzo zróżnicowane. Ogródek często "zastępuje" balkon w przypadku lokali parterowych w nowoczesnych apartamentowcach. Sam w sobie ogródek zwykle nie wpływa drastycznie na cenę mieszkania, ale niewielka dostępność i rosnące zapotrzebowanie, sprawiają, że niektórzy właściciele liczą na uzyskanie dobrej ceny sprzedaży.

Zapoznaj się z listą powyżej. Ceny na niej są regularnie aktualizowane. Możesz też skorzystać z wyszukiwarki i ograniczyć listę według dodatkowych filtrów takich jak metraż czy dzielnica.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.