Loading...

Mieszkania do wynajęcia przy Wrocławskim Parku Technologicznym i Przemysłowym

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości.

Skorzystaj z wyszukiwarki, by znaleźć idealną nieruchomość.

Mieszkania do wynajęcia w największej biznesowej dzielnicy Wrocławia

Zachowanie Work-life balance wymaga odpowiedniego zarządzania swoim czasem. Niedaleka odległość domu od miejsca związanego z wykonywaniem obowiązków zawodowych znacząco ogranicza czas i koszt regularnych dojazdów dzięki czemu więcej zasobów pozostaje na realizację celów osobistych. Mieszkania na wynajem w rejonie Wrocław Fabryczna będą właściwym wyborem dla osób zawodowo związanych z Wrocławskim Parkiem Technologicznym lub Wrocławskim Parkiem przemysłowym.

Wrocławski Parku Technologiczny – charakterystyka

Wrocławski Park Technologiczny (WPT) jest największą tego typu instytucją biznesową w Polsce. W kompleksie obecnych jest ponad 220 firm o różnym profilu i skali działalności. Swoje siedziby mają tu zarówno startupy, przedsiębiorstwa z sektora MŚP, jak i duże międzynarodowe korporacje.

Wrocławski Parku Przemysłowy – charakterystyka

Wrocławski Park Przemysłowy (WPP) zajmuje obszar 163 ha pomiędzy ulicami Strzegomską, Robotniczą i Góralską. Obecnie działa w nim ponad 250 firm z blisko 60 różnych branż oraz uczelnie wyższe: Wyższa Szkoła Bankowa i Dolnośląska Szkoła Wyższa

Wroclaw Fabryczna - rynek wynajmu nieruchomości

Popularne inwestycje zlokalizowane są w dzielnicy Wrocław Fabryczna w niedalekiej odległości od Wrocławskiego Parku Technologicznego obejmują osiedle Muchobór Wielki i Nowy Dwór. Dla poszukujących lokali w pobliżu Wrocławskiego Parku Przemysłowego szczególnie atrakcyjnymi lokalizacjami będą ulice Legnicka, Robotnicza i Braniborska. Godne rozważenia będą inwestycje takie jak Braniborska 10, Dorzecze Legnickiej czy Port Popowice. Następny krok do wynajęcia właściwego mieszkania, to kontakt z Hamilton May, które wykona najtrudniejszą pracę za ciebie a także zadba o to, aby podpisywana umowa była zgodna z prawem i dbała w równym stopniu o interes najemcy i wynajmującego.