Loading...

Oferty z wirtualnym spacerem 360°

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości.

Skorzystaj z wyszukiwarki, by znaleźć idealną nieruchomość.

Prezentujemy listę mieszkań na wynajem, które można obejrzeć zdalnie za pomocą technologii wirtualnego spaceru. Wejdź w interesującą cię nieruchomość, a następnie kliknij w zdjęcie główne, by przenieść się zdalnie do jej wnętrza.

Zdalna prezentacja mieszkań

Wirtualne wizyty w mieszkaniach stały się popularne na początku 2020 roku. To wtedy wiele portali nieruchomościowych i agencji zdecydowało się zainwestować w nowoczesne technologie umożliwiające tworzenie i hosting wirtualnych spacerów.

Zdalne wizyty w nieruchomościach, a nawet wynajem mieszkań bez wizyty klienta nie były w Hamilton May nowością. Jako agencja obsługująca ekspatów i osoby zza granicy, wiele razy prezentowaliśmy klientom mieszkania za pomocą video na żywo. Wirtualne spacery stały się dodatkowym narzędziem ułatwiającym prezentacje.

Wybór mieszkań na wynajem z wirtualnym spacerem z Hamilton May

Jeżeli cenisz sobie czas i wygodę, to z łatwością obejrzysz wnętrza prezentowanych tutaj mieszkań za pomocą telefonu lub laptopa. Nie ma potrzeby instalowania żadnej aplikacji, wystarczy ci tylko urządzenie z dostępem do internetu.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.