Loading...

Quorum Office Park - nieruchomości wielofunkcyjne w ścisłym centrum Wrocławia

Quorum Sikorskiego - biura premium i mieszkania z widokiem na Odrę

Kompleks budynków wielofunkcyjnych - Quorum przy ul. Sikorskiego znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od tętniącego życiem, zabytkowego Rynku i oferuje nienaganną jakość, styl i wygodę.

Quorum Office Park - charakterystyka obiektu

Quorum oferuje swoim najemcom ekskluzywny wachlarz udogodnień, które z pewnością umilą Twój dzień. Łatwy dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz dzięki centralnej lokalizacji, Quorum znajduje się w pobliżu wszystkich głównych połączeń komunikacyjnych, co ułatwia najemcom dotarcie tam, gdzie potrzebują.

Quorum Office Park - nieruchomości do wynajęcia

Quorum to wielofunkcyjny zespół budynków w ścisłym centrum Wrocławia. Pełni funkcje biurowo-mieszkaniowe i znajduje się przy ul. Sikorskiego na Szczepinie, który jest dzielnicą Starego Miasta. Mieszkania na wynajem w Quorum to kawalerki od 25 m i większe studia do 80m2. Poznaj szczegóły dostępnych na wynajem lokali kontaktując się z nami.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.