Loading...

Mieszkania na sprzedaż | British International School of Wroclaw

Brytyjska Międzynarodowa Szkoła we Wrocławiu

BISC - jedna z najbardziej popularnych szkół międzynarodowych zlokalizowana w urokliwym zakątku Wrocławia.

Edukacja w Brytyjskiej Międzynarodowej Szkole we Wrocławiu

Szkoła BISC sprzyja dzieciom ze środowiska międzynarodowego. Troska rodziców o edukację najmłodszych członków rodziny w przyjaznych warunkach, które pozwolą im odkryć i rozwijać swoje talenty, jest całkowicie zrozumiała. Rodzice, dla których priorytetem jest zapewnienie dziecku optymalnych warunków do rozwoju, zadają sobie trud poszukiwania szkoły, w której ich dziecko przez kilka lat będzie nie tylko bezpieczne, ale która zapewni mu rozwój na wysokim poziomie i w przyjaznej atmosferze. BISC spełnia wszystkie te kryteria. Dopełnieniem mocnych stron szkoły jest jej lokalizacja w atrakcyjnym rejonie, w którym przyjemnie się mieszka.

BISC Wrocław - lokalizacja

Brytyjska Międzynarodowa Szkoła w dzielnicy Borek otoczona jest trzema parkami: Południowym, Skowronim i Generała Andersa. W pobliżu dostępny jest Aquapark z licznymi atrakcjami i saunarium, a obiekt ten jest wskazywany przez pasjonatów jako jeden z najlepszych tego typu w Europie. Do szkoły wygodnie dotrzesz komunikacją miejską. Jeśli jednak chcesz stworzyć dziecku warunki do samodzielnych powrotów spacerem ze szkoły, okolica oferuje bardzo interesujące domy i mieszkania na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę spersonalizowaną, uwzględniającą wszystkie Twoje wymagania dotyczące idealnego domu lub mieszkania. Rozumiemy, że potrzeby każdej rodziny różnią się i zawsze koncentrujemy się na ich zaspokojeniu. Zaoszczędź czas na wertowaniu setek ogłoszeń, które nie wpisują się w Twoje potrzeby i zaufaj doświadczeniu Hamilton May.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.