Loading...

Oferty z wirtualnym spacerem 360°

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości.

Skorzystaj z wyszukiwarki, by znaleźć idealną nieruchomość.

Prezentujemy listę domów i mieszkań na sprzedaż w Krakowie, które można obejrzeć zdalnie za pomocą technologii wirtualnej wycieczki.

Wirtualny spacer po nieruchomości to technologia dostępna dla każdego

Wirtualny spacer 360° to nowoczesne podejście do prezentacji walorów nieruchomości. Jej dużym atutem jest fakt, że nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji ani wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Wystarczy kliknąć nieruchomość na liście i wybrać zdjęcie główne, aby zdalnie obejrzeć wnętrze we wbudowanej aplikacji w przeglądarce internetowej. Nie ma potrzeby instalowania czegokolwiek.

Wirtualny spacer 360° - usługa dostępna w Hamilton May

W Hamilton May wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i tworzymy wirtualną wycieczkę wybranym ofertom. Najczęściej są to nieruchomości na wyłączność, wielopokojowe i o dużej powierzchni. Skontaktuj się z naszym agentem, aby rozważyć stworzenie wirtualnego spaceru po swojej nieruchomości. Jeśli zaistnieją przesłanki ku temu, nasz fotograf wykona profesjonalny spacer 360°, który wzmocni konkurencyjność twojej oferty. Produkcja jest wliczona w cenę usługi pośrednictwa.

Jako agencja specjalizująca się w obsłudze zagranicznych klientów, jesteśmy przygotowani do obsługi transakcji zdalnych. Dzięki wykorzystaniu technologii wirtualnego spaceru, systematycznie uczestniczymy w zawieraniu umów na odległość.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.