Loading...

Mieszkania i domy na wynajem w pobliżu Kraków Airport

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości.

Skorzystaj z wyszukiwarki, by znaleźć idealną nieruchomość.

Kraków Airport jest największym portem regionalnym w kraju obejmującym tereny południowo-wschodniej Polski. Międzynarodowy Port lotniczy Kraków-Balice jest lotniskiem położonym na zachód od centralnej części miasta Krakowa. Jest on jednym z najważniejszych i największych węzłów komunikacyjnych w tym regionie, a w skali kraju jest drugim portem lotniczym, po warszawskim Okęciu, pod względem wykonywania operacji lotniczych jak i liczby pasażerów. Lotnisko obsługuje ono 3 miliony pasażerów rocznie. Loty oferowane są przez regularne jak i tanie i czarterowe linie lotnicze na trasach krajowych i międzynarodowych.
Lotnisko położone jest w miejscowości Balice, oddalonych o 11 km na zachód od centrum miasta Krakowa. Niedaleko Balic przebiega autostrada A4 oraz parę dróg wojewódzkich, dzięki czemu port lotniczy jest łatwo dostępny dla ruchu samochodowego. Co więcej, do Balic można dotrzeć kolejką z Dworca Głównego PKP w Krakowie, która ma swój przystanek w niewielkiej(200m) odległości od terminali. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie oferuje dwie linie autobusowe 208 oraz 292, kursujące bezpośrednio na lotnisko.
Hamilton May regularnie otrzymuje zapytania od osób indywidualnych oraz rodzin będących w trakcie przeprowadzki do Krakowa, które poszukują apartamentów na wynajem położonych w pobliżu Lotniska Balice. Hamilton May zapewnia wybór wyselekcjonowanych nieruchomości odpowiadających typowym kryteriom: powierzchnie zazwyczaj mają min. 80 m2 lub więcej, w ich skład wchodzi min. 2 pokoje i więcej. Tego typu nieruchomości standardowo posiadają garaż lub miejsce postojowe, co pokrywa się z potrzebami najemców.