Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 88 mkw z widokiem na Plac Dominikański

Hamilton May prezentuje na wynajem pięknie urządzony apartament przy Placu Dominikańskim, blisko Rynku Głównego.

Prezentowany apartament o powierzchni 88m2 znajduje się na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy. Apartament posiada jedną sypialnie z pokojem kąpielowym, duży salon z widokiem na Plac Dominikański, kuchnię z pomieszczeniem gospodarczym, osobną toaletę dla gości oraz przedpokój.

Pięknie odrestaurowana kamienica z najstarszą, ale dobrze funkcjonującą windą w Krakowie, mimo swoich lat jest dobrze utrzymanym i zadbanym budynkiem.

Budynek zlokalizowany jest przy Placu Dominikanów gdzie znajduje się zabytkowy kościół, połączony z konwentem Dominikanów. Niemal wszystkie kamienice i pałace wokół Rynku to kilkusetletnie obiekty zabytkowe. Mieszczą się w nich m.in.: Muzeum Historyczne Miasta Krakowa i Międzynarodowe Centrum Kultury oraz renomowane sklepy z ekskluzywnymi towarami. Na placu znajduje się również świetnie rozwinięta sieć komunikacji miejskiej.

Cena 6000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (700 PLN) + media (400 PLN)

Prosimy o kontakt zainteresowanych w sprawie oglądania.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 14674
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
88 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Układ
Stały
Od centrum
0km
Piętro
3
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Data aktualizacji
06-05-2024
Klimatyzacja
Balkon
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Ochrona/ dozorca

Koszty

Ref: 14674
Cena za miesiąc
6 000 PLN
constant.rent per m2/m2
68 PLN

Cena 6000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (700 PLN) + media (400 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Przewodnik po dzielnicy Stare Miasto

Stare Miasto - powód, by pokochać Kraków

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Może Cię również zainteresować:

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.